3 آفت اصلی شیعیان را بشناسیم

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 1,621

به همت انجمن خلاقیت، نشاط و سرگرمی صبا، مراسم جشن میلاد مبارک حضرت زهرا(س) و روز مادر، همراه با برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در محل قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان برگزار شد که سخنرانی مذهبی، دکلمه خوانی، استندآپ کمدی و مسابقه بخشی از آن برنامه ها بود.

خاطره اسماعل پور، حافظ قرآن کریم و فعال فرهنگی استان کرمان که سخنران این مراسم را بر عهده داشت، سخنان خود را با روایتی از امام صادق علیه السلام آغاز کرد و گفت: در آخرالزمان اکثر کسانی که به امام زمان (عج) روی می آورند مسیحیان هستند و در روز ظهور این گروه با یقین به امام زمان عج لبیک می گویند.

این روایت را سالها پیش که بررسی می کردیم تعجب آور بود ولی امروز با دیدن آفت هایی که بعضی از شیعیان به آن دچار شده اند و جمع کثیری از مسیحیان که با تحقیق و پژوهش خود را به کشتی هدایت آنان زمان عج رسانده و شیعه می شوند، مصداق کامل پیدا کرده است.

وی از داستان بانویی مسیحی که به دنبال پاسخ سؤالات خود به هر معبد و کلیسا و کنیسه سر می زند و چون جواب نمی گیرد لامذهب می شود، بیان داشت: در آخر نور هدایت با شرکت در مجلس حدیث کساء در خانه همسایه مسلمانش به قلبش می تابد و شیعه می شود و از  مکتب ناب قرآن و عترت پاسخ سؤالات خود را می گیرد و از سرگردانی دنیا و آخرت نجات می یابد.

وی سه آفت اصلی شیعیان را برشمرد و تصریح کرد: علم و بصیرتِ دشمن شناسی ندارند، علم و بصیرتِ امام شناسی ندارند و سرگرم دنیا شده اند آن را جدی گرفته اند.

مطالب مرتبط

این پست دارای 4 دیدگاه است

 1. Z a

  بسیار عالی

  1. خانم سلیمان زاده

   تشکر

 2. Z a

  بسیار عالی ممنون از متن های زیبا

  1. خانم سلیمان زاده

   با ما همراه باشید

دیدگاهتان را بنویسید