هر که دارد سرِ همراهیِ ما بسم الله

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 1,034

گروه جهادی «رهروان حاج قاسم» عضو جدید می پذیرد

«گروه جهادی رهروان حاج قاسم» عنوان گروهی از بهترین های کرمان است که بعد از شهادت سردار آسمانی تشکیل و در زیر مجموعه موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا کرمان آغاز بکار کرد.
این گروه جهادی که برنامه ها و فعالیت های متعددی در برنامه خود دارند، اکنون از میان جوانانِ دارای شرایط، عضو جدید می پذیرد.
محمدمهدی خردبخش مدیر موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا استان کرمان با اعلام این خبر گفت: متخصصان و متعهدان در زمینه های عمرانی، پزشکی، فرهنگی، قرآنی، تربیتی و روانشناسی که علاقه مند به پیوستن به این گروه هستند، می توانند کلمه جهادی را به شماره تلفن۰۹۱۳۵۰۶۳۱۹۱ ارسال کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، از تاسیس این گروه گفت و با بیان اینکه گروه جهادی «رهروان حاج قاسم» در دی ماه سال98 و با شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تشکیل شد، عنوان کرد: این گروه، در جهت رسیدن به اهداف این شهید والامقام به اجرای برنامه های مختلف می پردازد.
وی به محور فعالیت های این گروه جهادی پرداخت و تصریح کرد: استعدادیابی بین سنین مختلف در سطح شهر و مناطق محروم و آسیب شناسی و رفع موانع و مشکلات خانواده ها در سطح استان کرمان نیز در دستور کار این گروهِ است.
خردبخش با بیان اینکه حمایت از کشف استعدادها از میان کودکان و نوجوانان بخش مهمی از فعالیت های این گروه جهادی است، خاطرنشان کرد: فعالیت های مختلفی از جمله عمرانی، پزشکی، فرهنگی، قرآنی و تربیتی در مناطق شهری و حاشیه نشین و محروم استان از دیگر اهداف بوده که برای آن ها عضو جدید می پذیریم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید