مسئولیت پذیر باشید و در کار، احساسات را کنار بگذارید

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 1,018

مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان با تاکید بر اینکه در کار باید احساس مسئولیت داشته باشیم، بیان کرد: در کار تئاتر احساسات را کنار گذاشته و محکم جلو بروید.

محمدمهدی خردبخش در جلسه با اعضای گروه تئاتر توصیه هایی برای آن ها داشت و از تک تک اعضای انجمن هنری آسمان خواست نکات اخلاقی و آموزشی را به خوبی دنبال کنند.

وی با بیان اینکه سطح بندی گروه های انجمن هنری آسمان در همه شاخه های هنری به سه گروه الف، ب و ج تقسیم بندی می شوند، تصریح کرد: گروه الف، کسانی هستند، که از آن ها انتظار هیچ اشتباهی را نداریم، گروه دوم انتظار تلاش بیشتر برای رسیدن پیوستن به گوه الف و گروه ج نیز باید تلاش مضاعفی را آغاز کنند تا به سطح یک هنر استان برسند.

خردبخش با اشاره به سطح بندی گروه ب، خاطرنشان کرد: این اعضا کسانی هستندکه بسیار حساس می باشند، چرا که اندکی تلاش آن ها را خوشبخت و اندکی کم کاری آنان را به پرتگاه کشانیده و خطر سقوط به رتبه پایین تر را دارند.

مدیر موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلااستان کرمان د یک توصیه جدی از اعضای انجمن هنری آسمان خواست، همه جنبه های هنر اعم از نویسندگی، کارگردانی، نور، صدا، صوت، طراحی صحنه و هر آنچه در این حوزه می گنجد، را بیاموزند.

وی با تاکید بر اینکه در کار باید احساس مسئولیت داشته باشیم، بیان کرد: در کار تئاتر احساسات را کنار گذاشته و محکم جلو بروید.

وی با بیان اینکه برای ساخت کلیپ هیجانی کار نکنیم، ابراز کرد: متن خوب و تخصصی پیدا بنویسید،  موضوع که انتخاب می کنی هر موضوعی نباشد و بتواند دردی از جامعه دوا کند، ساخت دکور یاد بگیرید، فعال اجتماعی باشید و سواد رسانه ای بیاموزید.

قوی تر از قبل کار خود را ادامه دهید

مهرداد کامران مدیر انجمن هنری آسمان وابسته به موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا استان کرمان نیز در ادامه این نشست صمیمی، خطاب به اعضای تحت مدیرت خود، رفتار خوب را در درجه اول اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: این رفتار هست که می تعواند سطح یک نفر را بالا برده و همینطور ان را پایین بکشد.

وی با تاکید بر اینکه باید در این گروه مسئولیت پذیرفت  کار بر عهده گرفت، گفت: بخشی از کارهای هنری موسسه را برعهده بگیرید که این می تواند تمرین بسیار مناسبی باشد.

وی با تاکید بر اینکه کلاس ها، جشنواره ها، برنامه ها نباید تعطیل شوند، بیان داشت: قوی تر از قبل کار خود را ادامه دهید تا بتوانید به موفقیت نزدیک تر و نزدیک تر شوید.

کامران کرمان را جایی برای پیشرفت خواند و تصریح کرد: کسانی هستند که برای آموزش از شهرهای دیگر وارد کرمان می شوند، حتی بسیاری از هنرمندان کرمانی از هنرمندان دیگراستان ها بهتر هستند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید