قرآن بخوانید، جایزه بگیرید

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 1,200

مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت آوای انتظار نورکرمان، به مناسبت ماه مبارک رمضان مسابقه ای قرآنی برگزار می کند.

زهرا عسکر پور مسئول این موسسه با اعلام این خبر گفت:باتوجه به وضعیت بیماری کرونا وحضور خانواده ها درمنزل این طرح قرآنی صرفا برای ماه مبارک رمضان99 بوده و تشویق کودکان را در برنامه دارد.
وی از شرایط شرکت کودکان در این مسابقه گفت و تاکید کرد: برای سنین مختلف، سوره های متفاوتی در نظر گرفته شده و به زیباترین قرائت به قید قرعه جوایز ارزشمندی اعطا می شود.
عسکرپور ادامه داد: والدین می توانند یکی از سوره های پیشنهادی موسسه را به فرزندان خود آموزش داده و یک فیلم یک دقیقه ای با گوشی از کودک‌ حین قرائت آن سوره تهیه کنند.
مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن وعترت آوای انتظار نور، با بیان اینکه برای شرکت در این مسابقه کافیست بعد از تهیه کلیپ آن را به شماره 09039428645 در یکی از پیام رسان های: ایتا، سروش، بله و یا واتساپ تا 25 ماه رمضان سال99، ارسال کنید، عنوان کرد: قبل از ارسال کلیپ فرزند شما بایستی، نام ونام خانوادگی، سن و شهرمحل اقامت خود را اعلام و سپس شروع به تلاوت کند.
لازم به توضیح است که سوره های اعلام شده به شرح ذیل می باشد.
گروه های سنی ۳ تا ۴ سال سوره های توحید و کوثر همراه با یک صلوات، گروه سنی ۵ تا ۷ سال، سوره های توحید، ناس، فیل، عصر و یک صلوات، گروه سنی ۸ تا ۱۰ سال نیز سوره های مبارکه فلق، نصر و قدر یا آیت الکرسی، همراه با یک صلوات

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید