طرح های «دختران بهشتی» و «رنگین کمان» بازخوردهای فوق العاده ای داشتند / هنوز هم می توانید ثبتنام کنید

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 790

پنجره ثبتنامی طرح های متفاوت «دختران بهشتی» و «رنگین کمان» که ویژه نوجوانان و جوانانِ  دوره اول  و همین طور کودکان 3 تا 8 سال زیر نظر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان برنامه ریزی شده بود، همچنان باز است و علاقه مندان می توانند برای ثبتنام اقدام و به این گروه ها بپیوندند.

محدثه عبدالله نژاد مربی آموزشی طرح های «دختران بهشتی» و «رنگین کمان» در گفت و گو با روابط عمومی موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان با اعلام این خبر، اظهار کرد: طرح کودک «رنگین کمان» که ویژه سنین 3 تا 8 سال می باشد، به دلیل شرایط خاص کشور و انتشار ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار می شود و مطالب آموزشی به صورت آنلاین و آفلاین در اختیار اعضا قرار می گیرد.

وی از همکاری والدین دراین طرح سخن به میان آورد و تصریح کرد: به دلیل اینکه کودکان در کلاس حضور پیدا نمی کنند، 50 درصد آموزش دست مربی است و 50 درصد آن که اختصاص به بخش عملیِ طرح دارد، بر عهده والدین می باشد.

عبدالله نژاد به صدور گواهی نامه برای اعضای این کلاس ها پرداخت و خاطرنشان ساخت: در پایان دوره و با برگزاری امتحان، به شایستگانِ این طرح، گواهینامه اعطا می شود.

معاون برنامه ریزی موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان از هزینه ناچیز این کلاس ها گفت و ابراز داشت: موسسه همیشه کلاس های خود را با قیمتی قابل درک برای خانواده ها برگزار می کند، برای طرح های مجازی و همین طور «رنگین کمان» به دلیل همزمانیِ آغاز آن با میلاد پر خیر و برکت حضرت زینب (س) تخفیف هم داشتیم که اکنون این مبلغ به کمترین میزان رسیده است.

عبدالله نژاد از بازخورد این طرح ها سخن به میان آورد و تاکید کرد: والدین درگیر این طرح هستند و فرزندان خود را در بخش عملی کمک می کنند، کودکان تکالیف دارند و والدین آن ها مستقیما با تغییرات فرزندان خود هم شریک هستند و هم آن را متوجه شده و نکات مثبتی را برای ما ذکر کرده که الحمدالله رضایت کامل داشته اند.

وی در پایان با خبری خوب برای جا ماندگان این طرح ها، گفت: علاقه مندان برای حضور در این طرح ها هنوز هم می توانند ثبتنام کرده و از خدمات آن استفاده کنند.

عبدالله نژآد ادامه داد: فراخوان این طرح ها در سایت موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان به نشانی rahpooyannoor.ir موجود می باشد، وارد این سایت شده و شرایط ثبتنام را ببینید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید