سرکشی به خانواده های شهدا از اولویت های گروه فرهنگی شاهدان شهر است

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 265

مدیر جدید گروه فرهنگی شاهدان شهر، سرکشی به  خانواده های شهدا را از اولویت های این مجموعه خواند و گفت: باید تا فرصت داریم کاری برای آنها انجام داده و خودمان را به زنجیره شهدا متصل کنیم.

فاطمه شکوه سلجوقی مدیر جدید گروه فرهنگی شاهدان شهر، زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا را از تاکیدات مقام معظم رهبری خواند و با اشاره به اینکه در این گروه قصد داریم به صورت ویژه آن را دنبال کنیم، گفت: گروه فرهنگی شاهدان شهر زیر نظر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان بوده و از بدو تاسیس سعی داشته تا رویکرد مثبت و ادامه داری را در حوزه پاسداشت مقام شهدا داشته باشد.

وی سرکشی به  خانواده های شهدا را از اولویت های این مجموعه خواند و بیان کرد: بسیاری از پدران و مادران شهداء دوران دفاع مقدس دیگر در بین ما نیستند و برخی نیز سن زیادی دارند، نفس آن ها انرژی و دوام شهر ما است و باید تا فرصت داریم کاری برای آنها انجام داده و خودمان را به زنجیره شهدا متصل کنیم.

شکوه سلجوقی خانواده های شهدا را ولی نعمتان این دیار خواند و تصریح کرد: در گروه فرهنگی شاهدان شهر قصد داریم فرهنگ ایثار و شهادت را تقویت و نام و یاد شهدا را زنده تر از قبل گرامی بداریم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید