دهم اسفند ماه، پایان مهلت ارسال آثا ر به جشنواره فرهنگی – اجتماعی شهید حسن توکلی زاده

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 530

مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان بااشاره به آخرین مهلت ارسال آثار، آن را دهم اسفند ماه خواند و بیان کرد: علاقه مندان می توانند، آثار خود را در پیام رسان ایتا به شماره 09136605036 ارسال کنند.

کانون مردم نهاد شهید حسن توکلی زاده وابسته به قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربال استان کرمان دومین جشنواره فرهنگی – اجتماعی شهید حسن توکلی زاده را در سطح استان کرمان برگزار می کند.

 محمدمهدی خردبخش مدیر این قرارگاه در حاشیه برگزاری مراسم چهل و سومین سالگرد شهادت این شهید والامقام، درباره این جشنواره، گفت: شهید حسن توکلی زاده دارای ویژگی های منححصر به فرد و خاصی است، قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربال استان کرمان با هدف ترویج اندیشه بلند این شهید گرانقدر، برای دومین سال پیاپی اقدام به برگزاری جشنواره ای فرهنگی – اجتماعی کرده تا همگان، بویژه جوانان با شخصیت و منش شهید توکلی زاده آشنا و او را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه این جشنواره در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری و اجتماعی برگزار خواهد شد، تاکید کرد: ساخت کلیپ، تصویرسازی، اجرای رادیو، طراحی و نقاشی، خط تحریری، نمایش، فیلم کوتاه، دکلمه خوانی، دلنوشته، مقاله، داستان و شعر از جمله آن نموارد می باشند.

خردبخش بااشاره به آخرین مهلت ارسال آثار، آن را دهم اسفند ماه خواند و بیان کرد: علاقه مندان می توانند، آثار خود را درباره شخصیت شهید توکلی زاده، شهادت در نوجوانی و انقالب در پیام رسان ایتا به شماره 09136605036 ارسال کنند.

انتهای پیام / ش 313

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید