خبر خوب برای کودکان 3 تا 8 سال / بازگشت طرح موفق «رنگین کمان»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 435

معاون آموزشی موسسه فرهنگی قرآن و عترت آوای انتظار نور وابسته به قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا از اجرای مجدد طرح آموزشی «رنگپین کمان» ویژه کودکان 3 تا 8 سال در این قرارگاه خبر داد و اظهار داشت: این طرح با همکاری مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت آوای انتظار نور و انجمن مشاوره روان پویا از اول خرداد ماه 1401 با مدیریت داخلی جدید مجددا راه اندازی می شود.

خاطره اسماعیل پور اضافه کرد:  اجرای این طرح را در سال 1396 داشتیم که یک طرح تربیتی بسیار خوب بود و بازخوردهای خوبی هم داشت.

پژوهشگر روانشناسی رشد معنوی کودک با اشاره به اینکه برگزاری طرح کامل آموزشی بر اساس روانشناسی رشد، آموزش مهارت های اجتماعی، بازی های هدفمند، استعدادیابی، مشاوره به والدین و… پیش می رفت، گفت: طرح «رنگین کمان» تا بهمن ماه 1397 به کار خود ادامه داد اما متأسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف گردید.

مشاور تخصصی روانشناسی رشد کودک با بیان اینکه این طرح در ایام شیوع کرونا به صورت مجازی آغاز شد اما به دلیل مشکلات خانواده ها در همکاری با آموزش مجازی ادامه پیدا نکرد، ابراز داشت: انشاءالله این طرح با مدیریت داخلی خانم برجی و همکاری تعدادی از مربیان و کمک مربیان مجرب آغاز بکار خواهد کرد که نظارت آن را نیز بنده بر عهده دارم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید