خانه آرام یک ساله شد / با همین شرایط سال دوم را هم در کنار شما هستیم

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 1,041

مدیر انجمن مشاوره روان پویا گفت: شرایط گروه خانه آرام برای سال آینده نیز تغییر نخواهد کرد و علاقه مندان جدید می توانند به این گروه اضافه شده و از مشاوره ها و برنامه های فرهنگی و قرآنی آن با هزینه بسیار اندک بهره ببرند.

اواخر مرداد ماه سال گذشته بود که قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان با توجه به ضرورت جامعه و انتشار ویروس مرگبار تصمیم گرفت، کلاس ها و فعالیت های مشاوره خود را به سمت مجازی ببرد.

بلافاصله انجمن مشاوره روان پویا وابسته به همین قرارگاه، با مدیریت خاطره اسماعیل پور وارد عمل شد و گروه مجازی خانه آرام را شکل داد تا تلاش ها برای ایجاد صمیمیت در خانه ها و خانواده ها را آغاز کند.

اسماعیل پور درباره اقدامات یک ساله گروه مجازی خانه آرام، آن را پرشمار و موثر خواند و اظهار داشت: هر ماه درباره این گروه گزارش کاملی داشتیم که در آرشیو سایت قرارگاه موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا به نشانی rahpooyannoor.ir قابل مشاهده است، علاوه بر این در فصل نامه الکترونیکی ارمغان فرهنگی نیز می توانید آن را دنبال کنید.

مدیر انجمن مشاوره روان پویا اضافه کرد: شرایط گروه خانه آرام برای سال آینده نیز تغییر نخواهد کرد و علاقه مندان جدید می توانند به این گروه اضافه شده و از مشاوره ها و برنامه های فرهنگی و قرآنی آن با هزینه بسیار اندک بهره ببرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید