تاسیس مدرسه مجازیِ ورزشی / تولیدکننده فعالیت های ورزشی باشید

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 1,567

مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان از تشکیل مدرسه ورزشی مجازی خبر داد و گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور و انتشار ویروس کرونا می توانیم به این بعد نیز فکر کنیم، دنیای مجازی بخشی جدانشدنی از ما شده و هستند کسانی که بعد از پایان کرونا نیز این سبک را ادامه می دهند.

مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان در نشست با مدیر انجمن ورزشی سیب، به خلاقیت در ورزش پرداخت و با تاکید بر اینکه ما باید کارهای تکراری و موضوعات دنبال شونده طیف پررنگی از فعالان ورزشی را کنار بگذاریم، اظهار داشت: باید بتوانیم تولید کننده فعالیت های ورزشی بوده و با شاخ و برگ دادن به این رشته ها، در فضای ورزش کشور تعیین کننده باشیم.

محمدمهدی خردبخش اضافه کرد: جذابیت برگ برنده ما در این سبک است که باید به این موضوع فکر کنیم و طرح هایی با قابلیت ثبت ارائه دهیم.

وی با اشاره به اینکه برنامه های ورزشی باید در بخش های مختلفی تقسیم بندی شوند، تصریح کرد: می توان ورزش را در شاخه های متفاوتی از جمله ورزش های تخصصی که نیاز به آموزش دارند، ورزش های گروهی، برنامه های جنبی و اردویی، جشنواره ها و نمایشگاه ها برای آمادگی جسمانی، و مسابقاتی برپایه جام های یادواره ای و محله ای برگزار کرد.

خردبخش از جذب نیرو سخن به میان آورد و با تاکید بر اینکه این افراد بایددوره های آموزشی را طی کنند، گفت: علاوه بر آموزش تخصصی باید در حوزه آموزش های اخلاقی، تربیتی و غیره نیز ورود کنیم.

وی اضافه کرد: در کنار بحث های سرگرمی، ورزشی و تفریحی می توانیم به جذب درآمد نیز فکر کنیم.

مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان از تشکیل مدرسه ورزشی مجازی خبر داد و خاطرنشان ساخت: با توجه به شرایط کنونی کشور و انتشار ویروس کرونا می توانیم به این بعد نیز فکر کنیم، دنیای مجازی بخشی جدانشدنی از ما شده و هستند کسانی که بعد از پایان کرونا نیز این سبک را ادامه می دهند.

خردبخش اضافه کرد: بسیاری از رشته های ورزشی می توانند در این مدرسه قرار بگیرند، این مدرسه مجازی هم آموزشی است و هم تکنیک های ورزشی را فعالانه دنبال می کند.

خردبخش به موفقیت در رشته های مختلف ورزشی اشاره داشت و گفت: سه عامل همراه خوب، مربی خوب و پشتیبان خوب می تواند بسیار با اهمیت، سرنشت ساز و در موفقیت تاثیرگذار باشند که موسسه یک پشتیان خوب برای همه شما است.

وی در پایان به تیم ورزشی موسسه و اعضای انجمن ورزشی سیب توصیه کرد اقدامات خود را بدور از هر نوع حاشیه پیش ببرید چراکه حاشیه همیشه به افراد و در نتیجه به تیم ضرر وارد کرده است.

مطالب مرتبط

این پست دارای 2 دیدگاه است

 1. اسدی

  سلام شما یک‌گروه رنگین‌کمان راه انداختید و هنوز ب پایان نرسیده
  فقط یک ماه تقریبا پیوسته مطلب داستن بعد اون یک روز هست ده روز نیست

  لطفا کاریو شروع نکنید اگه نمیتونید به پایان برسونید

  1. خانم سلیمان زاده

   نظر شما به مسول مربوطه رسانده ورسیدگی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید