تاسیس مدرسه مجازیِ ورزشی / تولیدکننده فعالیت های ورزشی باشید

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 374

مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان از تشکیل مدرسه ورزشی مجازی خبر داد و گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور و انتشار ویروس کرونا می توانیم به این بعد نیز فکر کنیم، دنیای مجازی بخشی جدانشدنی از ما شده و هستند کسانی که بعد از پایان کرونا نیز این سبک را ادامه می دهند.

مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان در نشست با مدیر انجمن ورزشی سیب، به خلاقیت در ورزش پرداخت و با تاکید بر اینکه ما باید کارهای تکراری و موضوعات دنبال شونده طیف پررنگی از فعالان ورزشی را کنار بگذاریم، اظهار داشت: باید بتوانیم تولید کننده فعالیت های ورزشی بوده و با شاخ و برگ دادن به این رشته ها، در فضای ورزش کشور تعیین کننده باشیم.

محمدمهدی خردبخش اضافه کرد: جذابیت برگ برنده ما در این سبک است که باید به این موضوع فکر کنیم و طرح هایی با قابلیت ثبت ارائه دهیم.

وی با اشاره به اینکه برنامه های ورزشی باید در بخش های مختلفی تقسیم بندی شوند، تصریح کرد: می توان ورزش را در شاخه های متفاوتی از جمله ورزش های تخصصی که نیاز به آموزش دارند، ورزش های گروهی، برنامه های جنبی و اردویی، جشنواره ها و نمایشگاه ها برای آمادگی جسمانی، و مسابقاتی برپایه جام های یادواره ای و محله ای برگزار کرد.

خردبخش از جذب نیرو سخن به میان آورد و با تاکید بر اینکه این افراد بایددوره های آموزشی را طی کنند، گفت: علاوه بر آموزش تخصصی باید در حوزه آموزش های اخلاقی، تربیتی و غیره نیز ورود کنیم.

وی اضافه کرد: در کنار بحث های سرگرمی، ورزشی و تفریحی می توانیم به جذب درآمد نیز فکر کنیم.

مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان از تشکیل مدرسه ورزشی مجازی خبر داد و خاطرنشان ساخت: با توجه به شرایط کنونی کشور و انتشار ویروس کرونا می توانیم به این بعد نیز فکر کنیم، دنیای مجازی بخشی جدانشدنی از ما شده و هستند کسانی که بعد از پایان کرونا نیز این سبک را ادامه می دهند.

خردبخش اضافه کرد: بسیاری از رشته های ورزشی می توانند در این مدرسه قرار بگیرند، این مدرسه مجازی هم آموزشی است و هم تکنیک های ورزشی را فعالانه دنبال می کند.

خردبخش به موفقیت در رشته های مختلف ورزشی اشاره داشت و گفت: سه عامل همراه خوب، مربی خوب و پشتیبان خوب می تواند بسیار با اهمیت، سرنشت ساز و در موفقیت تاثیرگذار باشند که موسسه یک پشتیان خوب برای همه شما است.

وی در پایان به تیم ورزشی موسسه و اعضای انجمن ورزشی سیب توصیه کرد اقدامات خود را بدور از هر نوع حاشیه پیش ببرید چراکه حاشیه همیشه به افراد و در نتیجه به تیم ضرر وارد کرده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید