تئاتر خیابانی «مفقود دوم» برای محرم آماده اجرا می شود / «سه ناقلا» کودکانه ای از جنس هنر

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 777

مدیر انجمن هنری آسمان از اجرای تئاتر خیابانی «مفقود دوم» برای محرم و ایام فاطمه خبر داد و گفت: «سه ناقلا» نیز عنوان برنامه ای است که برای کودکان کار شده و به زودی روی آنتن صدا و سیمای مرکز کرمان می رود.

مهرداد کامران مدیر انجمن هنری آسمان در دیدار با سرپرست و اعضای گروه هنری شب کویر، اخلاق را مهمترین دستاورد هر هنرمند دانست و خطاب به اعضای این گروه، گفت: رعایت تمامی نکات اخلاقی و معنوی توصیه همه بزرگان و پیشوایان دینی ما بوده و مسئولان قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان نیز به رعایت آن  تاکید دارند.

وی همدلی، همراهی و اتحاد اعضای گروه هنری شب کویر را نقطه عطف و دلیل پیشبرد اهداف برشمرد و با تقدیر از آن، عنوان کرد: هنرجویان جدید با هنرمندان با سابقه و کاربلد ارتباط خوبی برقرار کرده اند که می تواند زمینه ساز اقدامات بزرگ و با ارزش باشد.

وی از اجرای تئاتر خیابانی «مفقود دوم» خبر داد و تصریح کرد: این کارِ مذهبی برای ایام محرم و ایام فاطمیه برنامه ریزی شده و اجرا می گردد.

مدیر انجمن هنری آسمان به تمرینات منظم برای اجرای دقیق و کم نقض این اثر مذهبی تاکید کرد و گفت: کارهای دینی و مذهبی در جامعه ما حساسیت زیادی دارند و باید به خوبی برای اجرای آن آماده بود، همه هنرمندان و هنرجویان و هنر آموزان حضور داشته باشند و با جدیت کار کنند.

کامران از اولین کار هنری گروه شب کویر در حوزه کودک سخن به میان آورد و خاطرنشان کرد: مجموعه «سه ناقلا» با توجه به رایزنی هایی که صورت گرفته از طریق صدا و سیمای مرکز کرمان پخش خواهد شد که هفته های آینده می توانیم قسمت هایی از آن را ببینیم.

لازم به توضیح است که انجمن هنری اسمان زیر نظر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا فعالیت دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید