برپایی نمایشگاه بزرگ توانمندی های قرارگاه همزمان با بیست و یکمین سالگرد تاسیس این نهاد / اعضای جدید معرفی شدند

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 545

اولین نشست هم اندیشی شورای مشورتی قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان در سال جدید برگزار و برنامه های 6 ماه نخست مجموعه های فرهنگی این قرارگاه  در سال 1401 پیشنهاد و بررسی شد.

محمدمهدی خردبخش مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا در ابتدای این نشست با یادآوری مطالبات مقام معظم رهبری از مجموعه های فرهنگی کشور، تحقق آنان را بسیار با اهمیت خواند و اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا در قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا به آن اهداف نزدیک شویم.

وی با تاکید بر اینکه غرور و انفعال دو موضوع مهم در فرمایشات و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند، تصریح کرد: نباید اجازه دهیم این دو عنصر مخرب راه پیشرفت را از ما بگیرند.

وی روحیه ضعیف و احساس بن بست را یأس از رحمت خداوند خواند و عنوان داشت: برای موفقیت در میدان فرهنگی، نباید خسته شویم.

مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان خطاب به همه مدیران و مسئولان موسسات و انجمن های این قرارگاه، گفت: تقوا، مراقبت گام به گام است، آن را رعایت کرده و تنها برای خدا کار کنید.

خردبخش از برپایی یک نمایشگاه بزرگ خبر داد و گفت: قصد داریم در سالگرد بیست و یکمین تاسیس قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا، توانمندی ها و دستاورهای این قرارگاه را در معرض دید عموم قرار دهیم.

***

در این نشست همچنین مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان اعضای جدید این قرارگاه را معرفی کرد.

بر این اساس خانم افضلی به عنوان معاون پیگیری و برنامه ریزی، خانم داوودی به عنوان مسئول انجمن نورالشفاء و خانم شکوه سلجوقی به عنوان مسئول گروه فرهنگی شاهدان شهر معرفی شدند.

همچنین آقایان صوفی آبادی مدیریت انجمن حقوقی، عامری مدیریت گروه جهادی رهروان حاج قاسم و مسعود کامران نیز مدیریت انجمن ورزشی سیب را برعهده گرفتند.

انتهای پیام / ش 313

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید