برنامه عزاداری هیأت شهدای کربلا برای روزهای پایانی ماه صفر

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 693

هیأت شهدای کربلا وابسته به قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان برای سه روز پایانی ماه صفر همزمان با 13، 14 و 15 مهرماه، برنامه مذهبی و عزاداری دارد.

محمدمهدی خردبخش مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا با اعلام این خبر گفت: به مناسبت شهادت جانسوز پیامبر مهربان ها و امامِ کریم و امام رئوف، هیأت شهدای کربلا ویژه برنامه ای به مدت 3 شب برگزار می کند.

وی عنوان کرد: حجه الاسلام حامد سامانی سخنران مذهبی این مراسم و آقایان وحید یوسف الهی،  مهدی معنویان و مهدی کدخدایی مداحی آن را بر عهده دارند.

وی از برنامه های جنبی این سه شب سخن به میان آورد و ابراز داشت: مشاوره وپاسخگویی به سوالات: حقوقی، خانواده، ازدواج، احکام ومسائل شرعی توسط خادمیاران آستان قدس رضوی از دیگر برنامه ها می باشد.

مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان اضافه کرد: البته برنامه های ویژه ای نیز برای کودکان و خردسالان در نظر گرفته شده است که همه عزیزان می توانند با خانواده در این مراسم شرکت کنند.

لازم به توضیح است که این مراسم در محل مرکزی قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان، با رعایت پروتکل های بهداشتی و به آدرس کرمان، خیابان گلدشت، مقابل کوچه21، ابتدای خیابان حجتیه، سمت راست، درب اول برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید