بازدید کارشناسی از محصولات و رایزنی با تولیدکنندگان خرد و خانگی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 868

مدیر مجموعه اقتصادی کرمون بازار گفت: تیم تخصصی بررسی تولیدات خرد و خانگی در یک سفر یک روزه که بیش از 12 ساعت طول کشید، از برخی کارگاه ها، مزارع و باغاتی که برای همکاری با گروه اقتصادی کرمون بازار اعلام آمادگی کرده بودند، بازدید کرد.

همه ما می دانیم که حمایت از تولید محصولات خانگی و خرد باعث شکوفایی و رونق بازار شده و نجات بخش اقتصاد خانواده ها است.

بازار مجازی کرمون بازار نیز با درک این اهمیت، قدم در راه حمایت از کسب و کارهای خرد و خانگی گذاشت اما مصرف کننده را نیز از یاد نبرد.

برای احترام به حقوق مصرف کنندگان، بازدید از محصولات و تولیدات تولیدکنندگان و بررسی دقیق کیفیت آن در دستور کار جدی مدیر موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا استان کرمان و مدیران مجموعه کرمون بازار قرار گرفته است.

در تازه ترین بازدیدها، سفری یک روزه از 8 کارگاه تولیدات خانگی و باغات و مزارع کشاورزی بود.

نینا آشورماهانی مدیر مجموعه اقتصادی کرمون بازار با اعلام این خبر گفت: تیم تخصصی بررسی تولیدات خرد و خانگی در یک سفر یک روزه که بیش از 12 ساعت طول کشید، از برخی کارگاه ها، مزارع و باغاتی که برای همکاری با گروه اقتصادی کرمون بازار اعلام آمادگی کرده بودند، بازدید کرد.

وی اضافه کرد: بازدید از کارگاه تولید مس در شهر اختیارآباد؛ باغات مرکبات شهر محی آباد و زمین های کشت سبزیجات روستای باقرآباد، تولیدی عرقیجات در شهر ماهان و فروش انواع پسته در کاظم آباد و تولید انواع شیرینی‌جات در روستای لنگر از برنامه های سفر یک روزه تیم کارشناس ارزیابی تخصصی گروه اقتصادی کرمون بازار بود.

لازم به توضیح است که کارگاه تولید مس اختیارآباد، برای 30 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم شغل تولید کرده بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید