انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی زمینه ای برای حکومت مهدوی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 794

خاطره اسماعیل پور معاون آموزشی موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان به مناسبت 14 خردادماه رحلت جانسوز حضرت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداماه دلنوشته ای منتشر کرده که با هم می خوانیم ….

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن عرض تسلیت رحلت جهانسوز حضرت امام خمینی ره و گرامیداشت یاد و خاطره امام، شهدا و بالاخصّ شهدای ۱۵خرداد

”بزرگترین آرزوی من این است که مردم ایران از چنگال ظلم نجات یابند و صاحب کشوری باشند آزاد و مستقل، دارای نظامی اسلامی، که در آن حقوق انسانها آنچنان که اسلام دستور داده است رعایت شود و در راه پیشرفت و ترقی و سعادت انسانی، سرمشق برای همه ملت ها باشند”
روح الله الموسوی الخمینی
۲۳/ دی/ ۱۳۵۷
آری از جنس مردم بود و هم درد آنها، که توانست صدای آرزوی مردم ستمدیده ایران را از پستوی خانه هایشان با تمام وجود بشنود و در راه تحقق آن سال ها مبارزه کند و از پای ننشیند و ادامه دهد تا سربازانش که در ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ در گهواره ها بودند بزرگ شوند و در سال ۱۳۵۷ گوش به فرمانش انقلاب اسلامی عزیز را به مردم ایران هدیه کنند.
امروز اگر چه دیدن جای خالی امام برای ما سخت و تلخ است اما میراث گرانبهای معمار بزرگ انقلابامام خمینی رحمه الله علیه حفظ خواهد شد، چرا که خداوند بر ما منّت نهاد و پس از رنج عظیم فقدان امام در ۱۴ خرداد ۱۳۶۸ باز هم به ما رهبری شایسته عطا کرد که در سایه ولایت پذیری ما و تدابیر ارزشمند آن حکیم فرزانه در حفظ آن میراث انشاءالله موفق خواهیم بود.
میراث گرانبهای امام خمینی رحمه الله علیه برای ما انقلابی بود با اهداف استقلال_ آزادی_ جمهوری اسلامی، با تمام معنای کلمات…. اینک چگونه می‌توان این اهداف والا را همچنان دنبال کرد و تحقق بخشید؟ از آنجا که خداوند بنابر ایه ۱۱ سوره رعد سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد تا خودشان آن را تغییر دهند: آن روز تغییر را خواستیم و به حول و قوه الهی حرکت کردیم ودیدیم که چگونه خداوند اراده اش را در همین راستا قرار داد و دست یاری اش در لحظه لحظه مبارزات تا هم اکنون نیز پیداست امروز نیز با آن شرط موفق می شویم اهداف انقلاب اسلامی را جامه عمل بپوشانیم که بخواهیم و درست عمل کنیم. در سالروز رحلت ملکوتی امام خمینی کبیر رهبر آزادگان ایران و جهان_ و در آستانه سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد به منظور تجدید عهد و پیمان با آن پیر سفر کرده و شهدای همیشه رهروش و در بیعت مجدد با رهبر حکیم و فرزانه انقلاب_ امام خامنه ای _ بر آنیم تا در انتخابات ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ نیز شرکت گسترده داشته و به فردی از جنس مردم – مومن-ولایی – انقلابی – پیرو خط امام و رهبری و متعهد به آرمان های انقلاب اسلامی رأی دهیم و تلاش کنیم این انقلاب را تا روز ظهور حضرت صاحب الزمان عج حفظ و به اقصی نقاط این کره ی خاکی نشر دهیم، تا مقدمات ظهور فراهم گردد و همراه با رهبر عزیز پرچم را تقدیم دست های مهربان و مقتدرش نماییم
که جهان تنها در آن زمان پر از عدل و داد خواهد شد همانطور که پر از ظلم و جور شده است.

اللّهم عجّل لولیک الفرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید