انجمن نسیم محبت با طرح «برکت» به استقبال عید غدیر رفت

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 811

انجمن نسیم محبت وابسته به قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا  » با شعار  «برکت در همراهی با ولایت» به استقبال عید سعید غدیر رفت.

خاطره اسماعیل پور مدیر انجمن نسیم محبت با اعلام این خبر گفت: واحد قالی بافی هنرکده «نقش خاطره» زیر مجموعه ی  انجمن نسیم محبت در ایام ولایت و امامت و در آستانه ی عید غدیر طرحی با عنوان  «برکت» با شعار  «برکت در همراهی با ولایت» در دست اجرا دارد.

وی از راه‌اندازی و آماده سازی 8 دستگاه دار قالی بافی جهت بافت 8 تابلو فرش با طرح های مذهبی در این ایام توسط مربی و هنرجویان سخن به میان آورد و عنوان کرد: با توجه به این که هنرجویان به تازگی این هنر را در هنرکده نقش خاطره فراگرفته اند اولین تجربه ی مستقل خود را که بافت این تابلو فرش ها می باشد، به نامِ نامیِ مولا امیرالمؤمنین انجام  داده و با امید سلامتی و ظهور امام زمان عج تقدیم پیشگاه آن وارث برحقّ غدیر خواهند کرد.

وی تبلیغ غدیر را برای همه مسلمان واجب خواند و بیان کرد:  با این اقدام قدمی هرچند کوتاه ولی مؤثر، در جهت تبلیغ فرهنگ غدیر و انتظار، در میان  هنرجویان ، خانواده آنها ، جامعه ی فرهنگی-هنری و در سطح عمومی جامعه برداشتیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید