انتشارِ ویژه نامه ای فاخر و ماندگار برای محرّم

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 923

مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان در نشست با روابط عمومی این موسسه چشم انداز یک ساله این مجموعه را بررسی و راهکارهای خود را ارائه کرد، محور این نشست صمیمانه برنامه ریزی برای یک کار فاخر و ماندگار ویژه ماه محرم بود که مقدمات آن بررسی و تبادل نظر صورت گرفت که جزئیات آن متعاقبا اعلام  می گردد.

محمدمهدی خردبخش در این جلسه تبلیغات را بخش جدانشدنی از خبر دانست و با پرداختن به این موضوع که تبلیغات نوعی اطلاع رسانی بوده و همان معنا و مفهوم را تداعی می کند، اظهار داشت: روابط عمومی موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان اما این موضوع را باید به صورت جدی تری آغاز کند و تخصص را سرلوحه کار خود قرار دهد.

وی همکاری جدی معاونت های انفورماتیک و انجمن هنری آسمان را در عرصه تبلیغاتِ حرفه ای لازم برشمرد و تصریح کرد: انجمن هنری آسمان می تواند در زمینه آموزش، معاونت های انفورماتیک و روابط عمومی را کمک و همراهی کند که به زودی با یک تفاهم نامه سه جانبه کلید این کار زده خواهد شد.

مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان اضافه کرد: بزودی جلسه توجیهی با اعضای گروه تئاتر را برنامه ریزی می کنیم تا بتوانیم زمینه های تبلیغات ثمربخش را فراهم کنیم.

خردبخش از ویژه نامه پایان 1300 سخن به میان آورد و گفت: این ویژه نامه با اندکی تاخیر، همزمان با فصلنامه اولِ سال 1400 منتشر می شود.

محور این نشست صمیمانه برنامه ریزی برای یک کار فاخر و ماندگار ویژه ماه محرم بود که مقدمات آن بررسی و تبادل نظر صورت گرفت … جزئیات آن متعاقبا اعلام  می گردد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید