اقدامات خیرخواهانه مختص ماه رمضان نباشد / جزئیات طرح «کمک به نیازمندان» اطلاع‌رسانی می‌شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 1,035

مسؤل هیأت فرهنگی _ مذهبی  شهدای کربلا به طرح کمک به نیازمندانِ موسسه پرداخت و گفت: در این طرح که به کمک خیران صورت گرفت، حدود ۶۰ خانوارِ نیازمند از سوی انجمن خیریه حیات ماندگار وابسته به موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا حمایت شدند که جزئیات آن به اطلاع خواهد رسید.

محمد مهدی خردبخش در چهارمین نشست  هماهنگی و مشورتی  اعضای این موسسه، از برگزاری موفق شبهای احیاء در موسسه گفت و با اشاره به این موضوع که حدود صد نفر در این مراسم شرکت کردند، اظهار داشت: نیمی از تقدیر انسان ها دست خودشان است و می توانند با دعا آن را تغییر دهند.

مدیر موسسه فرهنگی _ مذهبی شهدای کربلا نگاه ویژه خداوند در اتفاقات و مسائل زندگی افراد را دارای اهمیت برشمرد و تصریح کرد: امیدوارم ماه رمضان امسال تغییرات مثبتِ واقعی را در زندگی افراد ایجاد کرده باشد و آن ها به سمت ادامه آن گام بردارند.

وی به عهد و پیمان و اهمیت آن در زندگی و سَبک آن مهم ارزیابی و عنوان داشت: باید سعی کنیم که این تغییرات را ادامه دهیم، مثلا عهد ببندیم که یک کار مفید و خیرخواهانه را هر روز انجام دهیم و یا سوره یا دعای انتخابی خودمان را به صورت مستمر بخوانیم تا اثرات آن را ببینیم. وشبهای ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای عهد بستن باخدای مهربان است. 

خردبخش کمک به نیازمندان را از کارهای خوب و خیرخواهانه برشمرد و ابراز داشت: این فرصت ها را خداوند برای رشد و تعالی انسان ها قرار داده و باید از آن، بهره لازم را برد.

مسؤل هیأت فرهنگی _ مذهبی  شهدای کربلا به طرح کمک به نیازمندانِ موسسه پرداخت و یادآور شد: در این طرح که به کمک خیران صورت گرفت، حدود ۶۰ خانوارِ نیازمند از سوی انجمن خیریه حیات ماندگار وابسته به موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا حمایت شدند که جزئیات آن به اطلاع خواهد رسید.

وی محیط موسسه فرهنگی _ مذهبی  شهدای کربلا را سالم و خارج از حواشی و هیاهو خواند و گفت: از طرح ها و استعدادهای فرهنگی، اجتماعی وقرآنی در این موسسه حمایت می‌کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید