اغاز بکار رسمیِ گروه خلّاقیت، نشاط و سرگرمی صبا / دنیای رنگارنگی در سطل زباله شما است

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 974

همزمان با عید سعید فطر، با برگزاری یک جشن خلّاقانه، انجمن خلاقیت، نشاط و سرگرمی صبا رسما آغاز بکار کرد.

این مراسم که ترکیبی از هنر و خلاقیت را در خود جای داده بودتوانست در کنار ساختن لحظات شادی بخش، آموزش را نیز داشته باشد.

وسیل جذابی که با مواد دورریختی ساخته شده بودند، به حاضران آموخت، می توان دنیای رنگارنگ و زیبایی را خلق کرد که مواد اولیه آن در سطل زباله شما است.

در این مراسم، برنامه های متنوعی از جمله، نمایش زنده، موسیقی زنده، مسابقه، و سخنرانی اجرا گردید.

محمدمهدی خردبخش مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان در این مراسم، با تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعا و عبادات همگان، ضمن معرفی خانم فاطمه شکوه سلجوقی به عنوان مدیر رسمی گروه خلاقیت، نشاط و سرگرمی صبا، چشن ید فطر را اولین کارِ این گروه خلاق نامید و اظهار داشت: ما در دورانی زندگی می کنیم که بیماری ها، گرانی ها، جنگ و امنیت در کشورهای همسایه و بسیاری مسائل و مشکلات، روحیه جامعه را تضعیف کرده و به سمت نامعلومی می برد.

وی اضافه کرد: قبل از انتشار ویروس کرونا، نیاز به شادی و دگرگونی حال عمومی جامعه را حس کردم و با تشکیل گروهی زیر مجموعه موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان، که همان گروه خلاقیت، نشاط و سرگرمی صبا می باشد، سعی کردیم به سمتی پیش برویم تا تحول را کلید بزنیم.

خردبخش جامعه هدف را عمومی مردم بیان کرد و با بیان اینکه زمینه های ایجاد خلاقیت، نشاط و سرگرمی در میان مردم از اولویت های این مجموعه است که امید دارم شاهد این اتفاق زیبا باشیم.

مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان اولین کارِ رسمی گروه خلاقیت، نشاط و سرگرمی را خوب و امیدوار کننده ارزیابی کرد و گفت: همه فضای اینجا و هدیه هایی که به برندگان مسابقه داده شد از مواد دورریختنی است و امروز یاد گرفتیم به اطراف خود دقیق تر نگاه کنیم، شاید در دور ریختن وسایل، تردید کردیم، آموختیم که می شود از وسایلی چند بار استفاده کرد.

فاطمه شکوه سلجوقی مدیر انجمن خلاقیت، نشاط و سرگرمی صبا نیز در حاشیه این مراسم، از اهداف این جشن سخن به میان آورد و اظافه کرد: هدف ما از این جشن شاد کردن و خنده آوردن بر روی لبهای حضار بود.

وی ادامه داد: در این جشن برنامه های متنوعی داشتیم که با اجرای آدینه عسکری برگزار شد.
نمایش=فاطمه شکوه سلجوقی. ریحانه کدورتی. محدثه نوروزی. مهدی کدورتی. یسنا نادری.، استنداپ=ریحانه کدورتی، مسابقه=مبینا بهزادی. مهدیس نوروزی، سخرانی اقای خردبخش، موسیقی= یاسمن رضوی و استنداپ دونفره = بامجری آدینه عسکری و ریحانه کدورتی از دیگر برنامه های اجرا شده می باشد.


شکوه سلجوقی عنوان داشت: سعی کردیم در اجرای کار خود به تمامی این موارد دقت کنیم (سرگرمی در مسابقه ) و خلاقیت (در ساخت هدیه برای برنده های مسابقه ) و نشاط در ( استنداپ ،نمایش ،شوخی به همراه مجری ) که الحمدالله به خوبی پایان یافت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید