از نذر فرهنگیِ یک مربی تا شروع کلاس های تابستانی با رعایت پروتکل های بهداشتی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 1,082

یازدهمین جلسه مشورتی مدیران و مسئولانِ بخش های مختلف موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا با هدف برنامه ریزی برای شروع کلاس های تابستانی، در محل دفتر مرکزی این موسسه واقع در گلدشت ابتدای خیابان حجتیه برگزار شد.

در این نشستِ ۲ ساعته مقرر گردید که کلاس های تقویتی همچون سال های گذشته برگزار و دغدغه های مهم دانش آموزان و اولیای آن ها کمتر شود.

کلاس هایی متنوع که همه دروسِ دورانِ ابتدایی را دربر می گیرد و با زبان انگلیسی، ریاضی و غیره تکمیل می شود.

همچنین برنامه ریزی برای سامان بخشیدنِ اوقات فراغت جوانان و نوجوانان نیز در دستور کار موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا قرار داشت، برگزاری کلاس های مختلف فرهنگی، هنری و قرانی نیز برای علاقه مندان در این مجموعه دیده شده که جزئیات آن، اطلاع رسانی می شود.

خانواده ها از شروع کلاس های تابستانی نگرانی نداشته باشند

محمدمهدی خردبخش مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا  در ابتدای این نشست صمیمی از دغدغه اولیا برای بازگشایی کلاس های تابستانی سخن به میان آورد و اظهار داشت: این مهم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی صورت می گیرد و سلامتِ خردسالان برای ما اهمیت زیادی دارد.

وی با تاکید بر اینکه فضای موسسه فرهنگی و بیشتر شبیه خانه بوده و به همان اندازه به رعایت استاندارهای بهداشتی توجه می شود، بیان کرد: خانواده ها از این موضوع نگرانی نداشته باشند.

مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا در ادامه و با تقدیر از نذر فرهنگی یکی از مربیان موسسه، ابراز کرد: این که خانمی دستمزد کار در موسسه را می بخشد در این جا اتفاق عجیبی نیست چرا که این نوع مربیان به انسان سازی توجه دارند و احساسات خوب را به شاگردانِ خود منتقل و مستقیم و غیر مستقیم به آن ها آموزش می دهند.

مطالب مرتبط

این پست دارای یک دیدگاه است

  1. Abdolahi

    تبریک بابت سایت عالی مون

دیدگاهتان را بنویسید