از دوراندیشی امام خمینی (ره)، تا تیز هوشی مقام معظم رهبری / مساله فلسطین و … معجزه ای به نام سلیمانی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 802

خاطره اسماعیل پور معاون آموزشی موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا استان کرمان به مناسبت فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس، متنی پیرامون حمایت از انتفاضه فلسطین و رویکرد نظام جمهوری اسلامی در این باره، منتشر کرد که با هم می خونیم…

بسم الله الرحمن الرحیم نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس از تدابیر دوراندیشانه امام خمینی رحمت الله علیه،که موجب شکل گیری همه جانبه جبهه مقاومت در طول سالیان اخیر گردید، را گرامی داشته و به همه انسان های آزاده جهان تبریک میگوییم.
این روز نه تنها روز مبارزه با اشغالگران قدس بلکه روز مبارزه با استکبار جهانی و دولتهای تروریستی،غاصب و ظالم در سراسر عالم است.
رهبر آزاده و فرزانه انقلاب،امام خامنه‌ای حفظ الله، چند سال پیش فرمودند:اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و امروز شاهد آغاز شمارش معکوس این امر الهی هستیم و به فرموده رهبر عزیزمان به حول قوه الهی به زودی در قدس شریف نماز خواهیم خواند.
یاد دلاورمرد میدان مقاومت سردار سلیمانی عزیز به خیر
او که کابوس دشمنان اسلام بود و سالیان متمادی خواب و راحت را بر خود حرام کرده بود.
شیر بیداردلی که در زمان زندگی پربرکتش برای بیداری و بصیرت مردم از هیچ تلاشی دریغ نورزید و شهادت عظیم و ارزشمند نه تنها ایرانیان بلکه همه ملتهای جهان را معجزه وار بیدار تر از پیش کرد
روحش شاد و راهش پر رهرو باد

بر اساس این گزارش، امروز مصادف با روز قدس، راهپیمایی خودجوش مردمی نیز از محل مسجد جامع تا گلزار شهدا برگزار شد.

نتیجه ی نهایی مقاومت این است :به خاک کشیده شدن اسرائیل توسط ایران و حزب الله (گم رجم ایران و حزب الله در اهتزاز و پرچم رژیم غاصب صهیونیستی به خاک کشیده می شود)
أللَّھُـمَ عجل لولیک الفرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید