از حقوقدانان خادمیار آستان قدس رضوی به صورت کاملا رایگان مشاوره بگیرید

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 849

انجمن حقوقی قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان با همکاری خادمیاران حقوقدانِ آستان قدس رضوی در جهت نیاز ضروری جامعه این امکان را در اختیار شهروندان قرار داده تا بدون دریافت هرگونه وجهی به مردم خدمات ارائه کنند.

محمدمهدی خردبخش مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان با اعلام این خبر گفت: تقریبا 40 روز از راه اندازی این طرح گذشته و توانستیم گره های حقوقی حدود 70 نفر را باز کنیم.

وی با بیان اینکه 18 نفر از خادم یاران حقوقیِ آستان قدس رضوی در این طرح همراه هستند و همکاری دارند، گفت: هدف ما این است که مردم با مباحث حقوقی قبل از عقد قراردادها، صدور چک، ازدواج و هر گونه فعالیتی مشورت کنند و مشاوره بگیرند، این فرصت بسیار خوبی است و همه مردم را برای استفاده از این طرح دعوت می کنم.

خردبخش با بیان اینکه متاسفانه در کشور ما مردم کمتر مشورت می گیرند و عادت ندارند قبل از هر اقدامی از مشاور تخصصی مشورت بگیرند و راهنمایی خوبی دریافت کنند، گفت: مردم ما همیشه وقتی به مشکل بر میخورند مشاوره را انتخاب می کنند، در صورتی که گاهی با یک مشورت ساده می توان زندگی هایی را نجات داد.

مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان فرهنگ سازی در این زمینه را بسیار ضروری و راهگشا خواند و ابراز داشت: مردم ما باید به این باور برسند که هر کاری نیاز به مشورت با متخصص دارد، گاهی می گویند دستمزد مشاوران بالا است، پس پیشنهاد می کنم از این شرایطی که ایجاد شده و به طور رایگان در اختیار مردم قرار گرفته شده است نهایت استفاده را داشته باشند.

بر اساس این گزارش علاقه مندان می توانند برای نوبت دهی از طریق واتس اپ با شماره 09139975763 و یا قسمت مشاوره در سایت قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا به نشانی rahooyannoor.ir مراجعه فرمایند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید