از برگزاری کلاس های دختران بهشتی برای گروه تئاتر تا تاسیس اولین کانون نوجوانان دختر در کرمان / «ریحانه های سرزمینم» برای دهه فجر آماده می شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 1,165

موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان، دخترانِ گروه تئاتر و هنر این موسسه را برای رسیدن به اهداف مجموعه و تربیتِ جامعه هدف، در گروه دختران بهشتی قرار داد تا علاقه مندانِ این حوزه بتوانند به صورت مجزا آموزش ببینند و استفاده کنند.

محدثه عبدالله نژاد مربی طرح دختران بهشتی با اعلام این خبر، گفت: علاوه بر بحث هایی مانند سواد رسانه ای، کلیپ سازی حرفه ای و دیگر موارد، آموزش سرود حرفه ای نیز به آنان آموزش داده می شود.

وی اجرای این طرح را کاری مشترک از چند نهاد خواند و عنوان داشت: سازمان تبلیغات اسلامی به همراه موسسه قرآن و عترت آوای انتظار نور، گروه دختران بهشتی و طرح شهید بهنام محمدی در این زمینه همکاری های گسترده ای را آغاز کرده اند تا بتوانیم نتیجه درخشانی را داشته باشیم.

تاسیس اولین کانون نوجوانان دختر در کرمان

معاون برنامه ریزیِ موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان از تاسیس اولین کانون نوجوانان دختر استان کرمان خبر داد و گفت: طی هفته های آینده این پروژه مهم را در استان کرمان کلید می زنیم و در پی آن هستیم تا بتوانیم به صورت تخصصی در زمینه  نوجوانان کار کرده و امید بخش ظاهر شویم.

پخش کلیپ «ریحانه های سرزمینم» در دهه مبارک فجر

وی از ساخت کلیپ سرود برای ایام الله دهه فجر با عنوان «ریحانه های سرزمینم» خبر داد و گفت: گروه سرود حرفه ای با حمایت سازمان تبلیغات اسلامی آماده شده و در ایام الله دهه فجر و همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پخش می شود که می توانید در سایت rahpooyannoor.ir آن را دنبال کنید.

مهارت های آموزشی در گروه رنگین کمان، اختصاصی است

عبدالله نژاد از گروه رنگین کمان سخن به میان آورد و با پرداختن به این موضوع که گروه سنین 3 تا 8 ساله در این طرح عضو گیری شده اند، عنوان کرد: تمامی مهارت های آموزشی که صرفا در اتاق فکر گروه رنگین کمان آماده سازی شده اند، با این گروه کار شده و البته ادامه دار هم هستند.

خواهر شهید ابراهیم هادی در ویژه برنامه سالگرد پیروزی انقلاب

وی از دعوت خانواده شهید ابراهیم هادی خبر داد و ابراز داشت: همزمان با ایام الله دهه فجر و پیزوزی انقلاب اسلامی یک ویژه برنامه در موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان برگزار و از خانواده محترم شهید ابراهیم هادی نیز دعوت شده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید