آغاز دوره کارگاهی اصلاح شیوه ارتباط و واکنش مثبت / چطور می توانیم از زندگی لذت ببریم؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 1,037

انجمن مشاوره روان پویا وابسته به موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا استان کرمان با توجه به ضروررت جامعه و پر کردن برخی خلأها در روابط اجتماعی اقدام به برگزاری دوره کارگاهی اصلاح شیوه ارتباطِ واکنش مثبت کرده است.

بسیاری از افراد بعد از گذشت سال ها از زندگی خود، هنوز نتوانسته اند، شیوه هایی را در خود تقوت کنند، که البته مقصر نیستند، چراکه تقویت آنها آموزش دادنی است و باید از اساتید خِبره در این زمینه یاد می گرفتند.

خیلی از ما دوست داریم مورد احترام دیگران باشیم و یا همسر و فرزندانمان از ما حرف شنوی داشته باشند و یا در رساندن دغدغه های خود به دیگران احساس ضعف می کنیم، راستی چه طور می توانیم از زندگی لذت ببریم؟

خاطره اسماعیل پور که سالها در زمینه مشاوره و روانشناسی اسلامی تدریس داشته و پژوهشگر توانمندی نیز هست، آموزش در این کارگاه را برعهده گرفته تا بتوانند نقش متفاوتی را در جامعه کنونی ایفا کند.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09356146639 تماس حاصل کرده و یا به آدرس rahpooyannoor.ir  مراجعه فرمایند.

لازم به توضیح است که برگزاری این کلاس های متفاوت در دفتر مرکزی موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان به آدرس خیابان گلدشت –  روبروی کوچه 21  – ابتدای خیابان حجتیه – سمت راست – درب اول برگزار و مکانی نیز برای نگهداری کودکان در نظر گرفته شده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید