گروه نویسندگی برای محرم یک برنامه ویژه دارد / زیباسازی بخش کودکانِ قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان با وسایل دورریختنی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 866

شکوه سلجوقی از ساخت یک کلیپ فاخر برای گرامیداشت این ماه غم انگیز خبر داد و گفت: محتوای آن تقریبا تکمیل شده و هر کسی بخواهد می تواند با نیت برآورده شدن حاجاتش با ما همکاری کند.

گروه خلاقیت نشاط و سرگرمی صبا، محل آموزشِ کودکان در قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان را با وسایل دورریختنی زیباسازی کرد.

فاطمه شکوه سلجوقی مدیر این گروه با اعلام این خبر گفت: زیبایی بصری و استفاده از رنگ ها برای کودکان دارای اهمیت زیادی است تا جایی که می توان با جریانِ خون در فرد بزرگسال آن را تشبیه کرد.

البته ما برای این کار چند هدف داشتیم که سرگرمی، بازی و تغییر روحیه کودکان و همین طور  آموزش از جمله آنان بود.

به بچه ها مستقیم و غیر مستقیم آموختیم که با وسایلی که دور می اندازند، می توانند دست ساخته های زیبا خلق کنند و دوستش داشته باشند.

وی از استقبال کودکان و حتی بزرگسالان از این طرح سخن به میان آورد و اضافه کرد: می توان هیجان و برق شادی را در نگاه آن ها دید و بازشدن فکر و ذهنشان را متوجه شد.آن ها نسبت به قبل تر خیلی فرق کرده اند.

شکوه سلجوقی که مسئول بخش نویسندگی موسسه فرهنگی قرآن و عترت آوای انتظار نور وابسته به قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان نیز هست در ادامه به این حوزه پرداخت و از برنامه های خود برای ماه های آینده بویژه محرم سخن گفت.

وی از ساخت یک کلیپ فاخر برای گرامیداشت این ماه غم انگیز خبر داد و گفت: محتوای آن تقریبا تکمیل شده و هر کسی بخواهد می تواند با نیت برآورده شدن حاجاتش با ما همکاری کند.

مسئول بخش نویسندگی موسسه فرهنگی قرآن و عترت آوای انتظار نور از محتوای این کلیپ سخن گفت و تصریح کرد: این قصه، داستان مادری است که درد دارد و روزهای پایان عمرش را می گذراند، اما فرصتی پیدا می کند تا به پابوس حسین بن علی علیه السلام و یاران باوفایش در کربلا برود و اتفاقاتی را شاهد خواهد بود که باید منتظر این کلیپ ماند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید