کلاس های آموزش خیاطی، نمد دوزی، چرم دوزی و فیروزه کوبی در قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان راه اندازی می شوند

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 846

معاون آموزشی موسسه فرهنگی قرآن و عترت آوای انتظار نور و مدیر انجمن های نسیم محبت و مشاوره روان پویا که همگی وابسته به قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان می باشند، فعالیت های یک ماهه مجموعه های تحت مدیریت خود را تشریح کرد.

خاطره اسماعیل پور از ادامه کلاس های پته دوزی و قالی بافی سخن گفت و اظهار داشت:  راه اندازی آموزش و تولید در رشته خیاطی، راه اندازی کلاس های نمددوزی و چرم دوزی و راه اندازی کلاس فیروزه کوبی از برنامه های ما برای انجمن نسیم محبت است که با جلسات متعدد در تلاش هستیم بتوانیم آن ها را به مجموعه اضافه کنیم.

وی به تشریح برنامه های انجمن مشاوره روان پویا پرداخت و عنوان داشت: این روزها که متقارن با ماه ذی الحجه می باشد، چندین پویش را ادامه دادیم که مهدویت و فرهنگ انتظار، چهارشنبه های امام رضایی و رفاقت با شهدا از جمله آنان بود که با زندگی نامه شهید برونسی آشنا شدیم.

اسماعیل پور ادامه داد: ذکر ایام هفته، پای صحبت های رهبر، روشنگری و پاسخ به شبهات، یادآوری اول ماه قمری صدقه و نماز اول ماه و بیداری با پنج شنبه ها و یاد مرگ و اموات از دیگر موارد می باشند.

مدیر انجمن مشاوره روان پویا از ادامه دوره های تربیت فرزند، همسرداری، روانشناسی رشد معنوی کودک و احیاء عشق خبر داد و گفت: ادامه ایده های زیبا بمان و یک لقمه عشق نیز از همیشگی های پرطرفدار مجموعه خانه آرام هستند.

وی از پویش های جدید نیز سخن به میان آورد و در توضیح آن ها گفت: شرح دعای ندبه (جمعه ها)، نماز توبه یکشنبه های ماه ذی القعده و روزشمارِ غدیر و انتشار کلیپ مرتبط از جمله این موارد هستند.

اسماعیل پور از پیوستن به طرح رزمایش همدلی گفت و عنوان داشت: مشارکت در نذر قربانی گوسفند جهت سلامتی امام زمان عج در عید قربان و مشارکت در اطعام عید غدیر از دیگر برنامه ها بوده است.

وی بیان داشت: برگزاری دوره قدرت ذهن، برگزاری چالش قول و قرار، برگزاری جشن سالروز ازدواج  حضرت علی و حضرت فاطمه سلام الله علیهما به‌صورت مجازی در گروه، بزرگداشت یوم الترویه (حرکت امام حسین علیه السلام از مکه به سوی کربلا) ، برگزاری جشن مجازی عرفه و عید قربان، ویژه برنامه شهادت حضرت مسلم بن عقیل سفیر و نائب امام حسین علیه السلام، سخنرانی مجازی ارتباط تاریخی مناسبت های ماه ذی الحجه، گرامیداشت مناسبت روز دحوالارض، دلنوشته مناسبتی شهادت امام جواد علیه السلام، دلنوشته حجاب و عفاف، دلنوشته روز قلم، دلنوشته هفته قوه قضاییه، دلنوشته مناسبتی سالروز  ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه سلام الله علیهما، دلنوشته مناسبتی شهادت امام باقر علیه السلام، دلنوشته مناسبتی عرفه و دلنوشته مناسبتی عید قربان از برنامه های اجرا شده ماه گذشته در گروه مجازی خانه آرام می باشند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید