پایان مهرماه و راه اندازی مجدد طرح کودکِ «رنگین کمان» در قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 554

موسسه فرهنگی قرآن و عترت آوای انتظار نور وابسته به قرارگاه فرهنگی- مذهبی شهدای کربلا استان کرمان طرح کودک رنگین کمان را که در سال های اخیر موفق ظاهر شده؛ برای چندمین بار وارد چرخه آموزشی و پرورشی کودکان کرد.

خاطره اسماعیل پور معاون آموزشی این موسسه با اعلام این خبر گفت: پس از 6 سال مطالعه و پژوهش هدفمند و تحقیق میدانی در حیطه ی روانشناسی رشد جسمی،ذهنی،معنوی و…. کودک، رفتار با کودک، شیوه های آموزش و انتقال مفاهیم به کودک به یک طرح آموزشی جامع رسیدیم.

وی اضافه کرد: طرح آموزشی کودک با عنوان رنگین کمان در تابستان سال 1397 با برگزاری دوره های کارگاهی تربیت مربی ویژه کودک جهت ارتقاء سطح دانش و تجربه مربیان  و نیز آشنایی آنها با شیوه های  نوین و غیرمستقیم آموزش مفاهیم متفاوت به کودک، در مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت آوای انتظار نور کلید خورد.

وی با اشاره به اینکه فعالیت کلاس های هدفمند کودک که در مهرماه 97 آغاز به کار کرده و موفق هم پیش می رفت اما متاسفانه با شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی کودکان در اسفندماه تعطیل اعلام شد،  گفت: در این مدت تلاش کردیم با برگزاری کلاس ها به صورت مجازی و تابستان 1400 به صورت حضوری اما محدود پیوند خود را با کودکان  حفظ کنیم

اسماعیل پور با بیان اینکه خبر حذف محدودیت های کرونایی و بازگشایی مدارس در پاییز 1400 موجب برنامه ریزی جهت راه اندازی مجدد طرح از اواخر مهرماه گردید، خاطرنشان کرد: این کلاس ها با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار خواهند شد و امیدواریم  بار دیگر این طرح مفید و هدفمند مورد توجه و استقبال والدین عزیز قرار گیرد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید