همفکری و تبادل نظر یکی از راه های آسیب شناسی است

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 481

مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان همفکری و تبادل نظر را یکی از راه های آسیب شناسی دانست و گفت:  وحدت رویه در کار آموزشی و تربیتی لازم و ضروری است.

سومین نشست مربیان آموزشی قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان با مدیر این مجموعه برگزار شد.

محمدمهدی خردبخش مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان در این نشست صمیمی که 21 نفر از مربیان حضور داشتند، آموزش از طریق بازی را بهترن نوع آموزش خواند و اظها داشت: بچه ها با بازی زندگی می کنند و آموزش می بینند، هر وسیله بازی مثل( تاب، سرسره، الاکلنگ و…) درسی برای زندگی کردن و آموزش دیدن است، پیشنهاد می کنم در این زمینه تحقیق و با مسیر زندگی مقایسه کنید.

وی عنوان کرد: در کنار آموزش باید اخلاق را هم در دست اقدام گذاشت، باید در زمنیه های مهارت آموزی، اخلاق آموزی، احکام اسلامی، بصیرت و آگاهی و تربیت دینی کار کرد.

خردبخش اضافه کرد: علاوه بر این، تحقیق، تفکر، اولویت بندی، وقت شناسی، مدیریت فردی، شناخت از فعالیت، جذابیت و خوش‌رفتاری، پذیرفتن و تحمل کردن، شکرگزاری کردن، مدیریت زمان، خلاقیت، نوآوری و شادی آوری نیز باید مکمل آموزش باشند.

مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان همفکری و تبادل نظر را یکی از راه های آسیب شناسی دانست و  ابراز داشت:  وحدت رویه در کار آموزشی و تربیتی لازم و ضروری است.

وی خطاب به مربیان ادامه داد: خلاقیت داشته باشید، منظم باشید، شاگردان رو خوب بشناسید روحیه، و شخصیت  آنان را آنالیز کنید که این اولویت اول مربیگری است.

خردبخش اضافه کرد: در کلاس شادی و نشاط داشته باشید، تمام درد ها و غم غصه ها را پشت در بگذارید، احترام مسؤلین قرارگاه را داشته باشید تا بچه ها به شما احترام بگذارند، صرفا بخاطر پول کار نکنید، خوش قول و متعهد باشید.

انتهای پیام / ش 313


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید