نباید اجازه دهیم استعادهای هنری استان بسوزد

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 396

مدیر انجمن هنری آسمان با تاکید بر اینکه تلاش بی وقفه در حوزه کشف استعدادهای هنری کرمان از اهداف انجمن هنری آسمان بوده است، گفت: کرمان در حوزه استعدادهای هنری قابلیت بالایی دارد و نباید اجازه دهیم استعدادی در این استان بسوزد.

مهرداد کامران مدیر انجمن هنری آسمان وابسته به قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا، از کلاس های مجازی در حوزه های نویسندگی، نمایشنامه خوانی، بازیگری و نقد و بررسی انواع نمایشنامه ها و متن ها خبر داد و گفت: این کلاس ها از 27 فروردین ماه آغاز و تا 6 اردیبهشت ماه ادامه داشتند.

وی از جذب هنرجو جدید در این انجمن سخن به میان آورد و عنوان کرد: رسالت ما این است که استعدادهای استان کرمان را شناسایی کرده و زمینه را برای شکوفایی آن ها فراهم کنیم.

کامران با تاکید بر اینکه تلاش بی وقفه در این حوزه از اهداف انجمن هنری آسمان بوده است، اضافه کرد: کرمان در حوزه استعدادهای هنری قابلیت بالایی دارد و نباید اجازه دهیم استعدادی در این استان بسوزد.

وی از تعامل سازنده انجمن هنری آسمان با دیگر انجمن ها و معاونت های قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان سخن به میان آورد و تصریح کرد: با چند مجموعه کار خود را آغاز کردیم که ان شاالله به تمامی مجموعه ها ختم خواهد شد.

کامران از حضور برخی خانواده های هنرجویان در شورای مدیریتی و مشورتی انجمن هنری آسمان خبر داد و خاطرنشان کرد: جانشین انجمن هنری آسمان نیز انتخاب شده و محمد عامری مسئولیت آن را بر عهده خواهد گرفت.

انتهای پیام / ش 313

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید