لزوم تغییرات مثبت در زندگی بعد از ماه مهربانی / برای داشتن زندگی موفق، چون و چرا با خدا ممنوع!

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 922

مسوول موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا استان کرمان گفت: غیر از اقداماتی که از سال قبل داشتیم باید یک سری کارهای دیگر نیز انجام دهیم و برای ارتقا درجه خودمان تلاش کنیم، راه روشن و راهنما را باید قدر بدانیم، از سخن خدا اطاعت کرده و چون و چرا نیاریم تا بتوانیم زندگی موفقی را داشته باشیم.

رمضان 1441 هم به پایان رسید، ماهی که خداوند منّت گذاشت و فرصتی را فراهم کرد تا بتوانیم بهای بهشت را کسب کنیم، ماهی که می‌توانستیم برای خودسازی استفاده کرده و درجات انسان بودن را بالا و بالاتر ببریم، فرصتی برای تمرین خوبی‌ها و ادامه دادن آن تا رمضان سال آینده، باید بتوانیم این راه مبارکی که در این ماه عزیز آغاز کردیم تا پایان نیز ادامه دهیم، یکی از جلوه‌های آن تلاوت و قرائت قرآن کریم است که ادامه آن نور را در خانه‌ها منعکس می‌کند.

محمدمهدی خردبخش مسوول موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا استان کرمان، در این زمینه با پرداختن به ماه رمضان از اهمیت حفظ معنویاتِ این ماه سخن به میان آورد و اظهار داشت: ماه رمضان فرصتی است برای فکر کردن و برای اینکه خودمان را بشناسیم و بدانیم که کجای این عالم هستیم و برای چه هستیم و چرا انسان بدنیا آمدیم.

محمدمهدی خردبخش مسوول موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا استان کرمان

وی با تاکید بر اینکه می‌توانستیم به صورت موجودی غیر از انسان در این کره خاکی باشیم، خاطرنشان کرد:خدا لطفی در حق ما کرده و باید شکرگزار آن باشیم که این تشکر در زمینه‌های متفاوتی نمود پیدا می‌کند.

 این فعال فرهنگی استان کرمان با بیان اینکه کتاب قرآن مانند کتابهای دیگر، چراغ راهی برای درست زندگی کردن و درست فکر کردن است، گفت: خیلی‌ها هستند که می‌گویند ما نمی‌دانیم باید چه کار کنیم و چگونه راه درست را تشخیص دهیم.

خردبخش ادامه داد: خدا آن را برای ما ترسیم کرده و راه درست را بیان داشته است پس هیچ بهانه‌ای مورد قبول نیست، باید انتخاب خود را داشته باشیم.

مسوول موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا استان کرمان با اشاره به لزوم تغییرات مثبت بعد از ماه خوبی‌ها، ابراز داشت: ما باید بعد از این ماه یک اتفاق نو داشته باشیم، باید عوض شویم و درجات خود را حداقل یک پله بالاتر ببریم.

وی اضافه کرد: غیر از اقداماتی که از سال قبل داشتیم باید یک سری کارهای دیگر نیز انجام دهیم و برای ارتقا درجه خودمان تلاش کنیم، راه روشن و راهنما را باید قدر بدانیم، از سخن خدا اطاعت کرده و چون و چرا نیاریم تا بتوانیم زندگی موفقی را داشته باشیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید