قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا در بهار امسال 4733 برنامه اجرا کرد

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 501

مدیر قرارگاه فرهنگی _ مذهبی شهدای کربلا استان کرمان از اجرای ۴ هزار و ۷۳۳ برنامه در سه ماه نخست سال در این مجموعه خبر داد

محمدمهدی خردبخش فعالیت های نهاد تحت مدیریت خود در سه ماه گذشته را تشریح و فعال ترین مجموعه ها را معرفی کرد.

وی عمده فعالیت های بهار را آماده سازی و برنامه ریزی برای ترم تابستان دانست و گفت: برای تابستان امسال برنامه های خوبی آماده کردیم که بزرگ ترین آن ها، طرح کودک رنگین کمان انتظار و طرح اوقات فراغت است که تقریبا تمامی گروه ها و انجمن ها را با خود درگیر می کند.

وی از فعالیت های آینده این مجموعه سخن به میان آورد و خاطرنشان کرد: برنامه های مختلفی خواهیم داشت که اردوهای تفریحی و اردوی زیارتی کربلا ویژه اعضا و خانواده های آن ها بزرگترینِ برنامه ها هستند.

وی به اعیاد قربان و غدیر پرداخت و با معرفی برنامه های متفاوت ایام ولایت و امامت در این مجموعه، ابراز داشت: عید قربان را در قالب برنامه ای ویژه با عنوان همدلی خانوادگی پیش بردیم و گروه های مردمی را برای مشارکت دعوت کردیم، عید غدیر هم مثل سال های گذشته با تشکیل ستاد غدیر، آغاز به کار کرده و همه برنامه ها از کلاس های آموزشی تا جشن ها و برنامه ها حول محور غدیر خواهند بود.

خردبخش عنوان کرد: برنامه هایی هم برای ماه محرم تدارک دیده ایم که جزییات آن متعاقبا اعلام می گردد.

مدیر قرارگاه فرهنگی _ مذهبی شهدای کربلا استان کرمان از اجرای ۴ هزار و ۷۳۳ برنامه در سه ماه نخست سال در این مجموعه خبر داد و عنوان کرد: این برنامه ها را ۲۶ معاونت و انجمن قرارگاه انجام داده اند.

وی به معرفی معاونت ها و انجمن های برتر قرارگاه در سه ماهه نخست سال پرداخت و عنوان کرد: معاونت آموزش قرارگاه، روابط عمومی قرارگاه و انجمن روانشناسی روان پویا اول تا سوم هستند و انجمن هنری آسمان، انجمن حقوقی دادیاران کریمان، انجمن نورالشفاء و معاونت برنامه ریزی و پیگیری نیز در جایگاه چهارم تا هفتم قرار می گیرند.

خردبخش ادامه داد: گروه اقتصادی کرمون بازار، انجمن خیریه حیات ماندگار، انجمن خلاقیت، نشاط و سرگرمی صبا، معاونت انفورماتیک و گروه فرهنگی شاهدان شهر کم کار ترین مجموعه ها بودند و بقیه هم کارکرد حد وسط داشتند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید