فروش وسایل خانگی به مجموعه اقتصادی کرمون بازار وارد می شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 715

مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان از ورود وسایل خانگی به مجموعه اقتصادی کرمون بازار سخن به میان آورد و گفت: کرمون بازار در ماه های آینده به صورت گسترده تر فعالیت خواهد کرد.

محمدمهدی خردبخش مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان در نشست با مدیر گروه اقتصادی کرمون بازار از لزوم جذب نیرو برای این مجموعه خبر داد و خطاب به مدیر کرمون بازار گفت: این موضوع را پی بگیرید تا بتوانید بهتر از قبل پاسخگوی مشتریان پر تعداد خود باشید.

وی از برپایی نمایشگاهی با حضور تولیدگنندگان خانگی خبر داد و بیان کرد: اردویی با حضور اعضای گروه واتساپی کرمون بازار خواهیم داشت که به زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.

خردبخش از ورود وسایل خانگی به مجموعه اقتصادی کرمون بازار سخن به میان آورد و تصریح کرد: کرمون بازار در ماه های آینده به صورت گسترده تر فعالیت خواهد کرد.

نینا آشورماهانی مسئول گروه اقتصادی کرمون بازار در نشست با تولیدکنندگان، واسطه گری را نقطه اشتراک همه ناراحتی ها عنوان و خاطرنشان کرد: کار با گروه اقتصادی کرمون بازار و حذف واسطه خرید و فروش از طرف این نهاد باعث خوشحالی تولیدکنندگان خرد و خانگی است.

وی کرونا را دلیل عقب ماندن و ورشکستگی بسیاری از مشاغل دانست و گفت: برخی از تولیدکنندگانی که با ما کار می کنند از وضع موجود نگرانند، گرانی و کرونا مشتریان را از آن ها گرفته و قدرت خرید مردم را پایین آورده است، اما کرمون بازار سعی دارد محصولات آن ها را در بازار بزرگ مجازی خود بفروش برساند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید