طراحی 2 بازی شاد برای کودکان در گروه خلاقیت، نشاط و سرگرمی صبا

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 1,072

مدیر گروه خلاقیت، نشاط و سرگرمی گفت: کارهای خلاقانه ای برای مهد موسسه داریم این کارها با مواد دورریختنی آماده می شوند، توپ هایی با نوارهای رنگی و رنگ زدن آن ها  آماده می کنیم، بچه ها با آن ها بازی کرده و رنگ ها را آموزش می بینند و اعداد را نیز یاد می گیرند در بازی دوم نیز یک توپ به کودکان داده می شود و اهنگ ورزشی تندی برای انها پخش کرده همانطور که بازی می کنند با تمام شدن آهنگ هر کس توپ دستش ماند باید از بازی کناره گیری کند و همینطور بازی اینگونه ادامه میابد تا برنده مشخص شود.

دومین نشست هماهنگی مدیر گروه خلاقیت، نشاط و سرگرمی با مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربل استان کرمان برگزار و آخرین برنامه ریزی ها برای موفقیت در گروه خلاقیت، نشاط و سرگرمی هماهنگ شد.

فاطمه شکوه سلجوقی مدیر این گروه با اشاره به اینکه ما در مجموعه خلاقیت، نشاط و سرگرمی روی خلاقیت در خصوص ایده پردازی، کاردستی با وسایل دور ریختنی، فضاسازی، دکور، استعدادیابی و… کار می کنیم، گفت: سه نفر جدید به ما اضافه شدند که ان شاالله با همکاری این دستان بتوانیم راه را برای رسیدن به موفقیت، هموارتر کنیم.

وی برگزاری جلسات بازی و سرگرمی، خنده، انتقال انرژی مثبت، امید به زندگی، حس خوب به زندگی، هیجان و تحرک بین خانواده ها،کودکان و نوجوانان در برنامه هایی همچون شب یلدا، تولد، جشن تکلیف، اعیاد نوروز و مناسبت های دینی و مذهبی را از دیگر فعالیت های این گروه خواند و اضافه کرد: اجرای برنامه هایی در زمینه نشاط و شادابی خانواده ها و همین طور مشارکت آنها در خصوص برنامه های ورزشی همراه با برنامه های متنوع فرهنگی تکمیل کننده کار ما در گروه خلاقیت، نشاط و سرگرمی صبا خواهد بود.

وی شادی  ایجاد آن را بیار اثربخش خواند و ابراز داشت: شاد کردن مردم می تواند در زندگی هر فرد تاثیر ویژه ای داشته باشد و آنان را تا حدودی از مشکلات دور کرده، برای لحظاتی دردشان را فراموش می کنند و البته در کاهش افسردگی نیز تاثیر دارد، می تواند زمینه ها را برای یک فکر بهتر و حل مشکلات باز کند، پس خداوند بر ای این کار ثواب زیادی قائل می شود

شکوه سلجوقی عنوان کرد: از افراد جدید خواسته شد تا جای توان برای گروه وقت بگذارند، دنبال ایده جدید بگردند تا گروه پایداری داشته باشیم.

وی ادامه داد: از افراد گروه خواستیم تا ایده های خود را در زمینه خلاقیت، نشاط و سرگرمی به گروه ارائه کرده تا بعد از جمع اوری آنها، تحلیل و برسی صورت داده و برای اجرا آماده کنیم.

وی با اشاره به اینکه تصمیم گرفتیم کار را از موسسه شروع کنیم، گفت: اول باید کمی با روش کار اشنا شده تا هر بار کارمان را می بینیم لذت ببریم و انگیزه کارهای بعد در ما به وجود آید.

مدیر گروه خلاقیت، نشاط و سرگرمی ادامه داد: کارهای خلاقانه ای برای مهد موسسه داریم این کارها با مواد دورریختنی آماده می شوند، توپ هایی با نوارهای رنگی و رنگ زدن آن ها  ماده می کنیم، بچه ها با آن ها بازی کرده و رنگ ها را آموزش می بینند و اعداد را نیز یاد می گیرند.

وی از سرگرمی جدید برای کودکان سخن به میان آورد و تصریح کرد: یک توپ به کودکان داده می شود و اهنگ ورزشی تندی برای انها پخش کرده همانطور که بازی می کنند با تمام شدن اهنگ هرکس توپ دستش ماند باید از بازی کناره گیری کند و همینطور بازی اینگونه ادامه میابد تا برنده مشخص شود.

وی از برگزاری استنداپ کمدین و خلق بازی جدید، مسابقه و هدیه با وسایل دورریختنی برای سالمندان و کودکان بی سرپرست  خبر داد و گفت: همه این اقدامات را خودمان انجام خواهیم داد تا بتوانیم دلی را شاد کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید