سامانه آموزشی موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان به زودی افتتاح می شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 1,055

معاون انفورماتیک موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان با بیان اینکه تمامی مراحل، از ثبت نام تا پایان ترم هنرجویان و قرآن آموزان از این پس در سامانه آموزشی وارد می شود، گفت: تاریخ شروع ترم، شروع کلاس ها، روز و ساعت کلاس ها، کتاب، شهریه، تعداد غیبت ها و غیره در همین سامانه قابل رویت می باشد.

سامانه آموزشی موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان به زودی افتتاح می شود، این سامانه می تواند نقش پررنگی در استفاده بهینه از وقت شما  داشته باشد و از سردرگمی مربیان، قرآن آموزان و هنر آموزان جلوگیری کند.

فاطمه سلیمان زاده معاون انفورماتیک موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان با اعلام این خبر گفت: این سامانه از امکانات خیلی خوبی برخوردار است که می توان گفت یک پنجره ای متفاوت به روی ما باز می کند.

وی با بیان اینکه هر کدام از مربیان، اساتید، کادر اداری و مسئولانِ موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان یک پنل مجزا دارند و می توانند به راحتی ارتباط بگیرند و در پی گسترش آن باشند، عنوان کرد: مراحل ثبت نام، حضور و غیاب، آزمون، نمرات و غیره به صورت دقیق در این سامانه بارگذاری و آنلاین می شود.

سلیمان زاده ادامه داد: والدین هنرجویان و قرآن آموزان می توانند عملکرد را رصد کنند و حتی به اساتید نمره دهند.

معاون انفورماتیک موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان با بیان اینکه تمامی مراحل، از ثبت نام تا پایان ترم هنرجویان و قرآن آموزان از این پس در سامانه آموزشی وارد می شود، ابراز داشت: تاریخ شروع ترم، شروع کلاس ها، روز و ساعت کلاس ها، کتاب، شهریه، تعداد غیبت ها و غیره در همین سامانه قابل رویت می باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید