راهکارهایی برای استحکام زندگی زوج ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 455

مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان آمار طلاق در کشور را بسیار نگران کننده خواند و با تاکید بر اینکه این آمار به همین میزان ختم نخواهد شد، اظهار داشت: درصدی هم طلاق عاطفی گرفته اند، هر چند کنار هم زندگی می کنند اما به هم دلگرم نیستند.

محمدمهدی خردبخش ادامه داد: دلایل مختلفی در این امر دخالت دارند که عدم شناخت کافی زوجین نسبت به یکدیگر و تنوع طلبی بزرگترین مواردی هستند که به سردی زندگی ها می انجامد.

وی با بیان اینکه برخی مواقع در وسایل خانه و جابه جا کردن آنها و عوض کردن رنگ ها و کاغذ دیواری ها می توان تنوع را ایجاد کرد، گفت: بچه دار شدن هم نوعی تنوع هست و زندگی را از راکد بودن بیرون می آورد که این تغییرات بعد از گذشت سه سال از زندگی لازم است.

خردبخش با تاکید بر اینکه زن و شوهر باید همدیگر را درک کنند، یادآور شد: شاید خانم ها نیاز چندانی نداشته باشند همین که مرد تکیه گاه آنها باشد راضی هستند.

وی با بیان اینکه مساله جنسی منظم به دوام روابط عاطفی کمک زیادی دارد، خاطرنشان کرد:  ارتباط زن و شوهری باید در هفته ای دو سه بار اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: خوابیدن، خوردن و ارتباط جنسی نیازهای افراد هستند، اگر هر کدام ناکافی باشد و دیر و زود داشته باشد بسیاری از مشکلات روانی به وجود می آید، تمام دردها و مریضی ها از این سه موضوع است و حداقل باید دو مورد درست باشد.

مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان از کارگاه آداب و اسرار زناشویی در مجموعه تحت مدیریت خود سخن به میان آورد و ابراز داشت:  در این کارگاه تمامی اسرار زناشویی ارائه خواهد شد و همه خانواده ها می توانند برای بقا و دوام زندگی خود از آن استفاده کنند.

علاقه مندان می توانند برای استفاده از این کارگاه ها باشماره  09039428645 در ارتباط باشند، تماس بگیرند و یا جمله «کارگاه آداب و اسرار زناشویی» را پیامک نمایند تا مشاوران با آن ها تماس بگیرند و وقت بدهند.

انتها پیام / ش 313

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید