در آموزش، اصول پنجگانه را رعایت کنید

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 286

مدیر قرارگاه فرهنگی _ مذهبی شهدای کربلا استان کرمان گفت: در این قرارگاه انتظار داریم در کنار مباحث تخصصی، بحث های تربیتی، احکامی، اخلاقی و بصیرتی نیز آموزش داده شود.

محمدمهدی خردبخش در نشست با مربی کلاس های مداحی این قرارگاه، آموزش اصولی و پایه ای را دارای اهمیت خواند و اظهار داشت: کلاس های آموزشی زیادی در سطح استان یا حتی کشور برگزار می شود اما هدف خود را دنبال می کنند.

وی اضافه کرد: ما در قرارگاه فرهنگی _ مذهبی شهدای کربلا استان کرمان انتظار داریم در کنار مباحث مداحی و تخصصی، بحث های تربیتی، احکامی، اخلاقی و بصیرتی نیز آموزش داده شود چرا که اعتقاد داریم فرد آموزش دیده بدون دانستن مسائل روز کاری از پیش نمی برد.

خردبخش عنوان کرد: مدیر پروری و نیرو پروری نیز بخش مهم دیگری است که باید روی آن حساس بود، سنین مختلفی از کودک سه ساله گرفته تا بزرگسالان در این مجموعه آموزش می بینند، باید علاوه بر آموزش بفکر بهره برداری هم باشیم تا در آینده بتوانیم از آن ها استفاده کنیم.

مدیر قرارگاه فرهنگی _ مذهبی شهدای کربلا استان کرمان ادامه داد: باید طوری پیش برویم که مثلا یک مداح با ورود به عرصه فعالیت، مسایل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را هم بداند و بتواند به خوبی تحلیل کند، این برای دیگر حوزه ها نیز صادق است.

وی ابراز داشت: افرادی که در این ترم فعال باشند و خوب پیش بروند، در ترم های آینده مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام / ش 313

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید