خاطره ای ماندگار در موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان … از آموزش هنر تا کسب درآمد با هنرکده «نقش خاطره» / مدیر جدید انجمن نسیم محبت معرفی شد

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 818

مدیر انجمن نسیم محبت گفت: هنرکده نقش خاطره در رشته های مختلف هنری خیاطی،  گلدوزی،گلسازی، دستی پته دوزی، قالیبافی، گلیم بافی، دوخت های سنتی، قلم زنی، معرق کاری و غیره در زمینه آموزش و تولید فعالیت می کند و در پی آن است تا به یاری خداوند  اسباب کارآفرینی و کسب درآمد برای اعضاء را فراهم آورد.

مدیر جدید انجمن نسیم محبت زیر نظر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان معرفی شد.

خاطره اسماعیل پور، از هنرمندان نمونه و فعالان فرهنگی توانمند استان کرمان، مدیریت انجمن نسیم محبت را بر عهده گرفت.

وی در گفت و گو با روابط عمومی موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان از اهداف خود در این انجمن سخن به میان آورد و اظهار داشت: دغدغه ما جامه عمل پوشاندن به سخنان حکیمانه و گهربار ولی امر مسلمین امام خامنه ای عزیز است.

وی اضافه کرد:  تولید، اشتغالزایی و مانع زدایی نامی است که ایشان براساس نیاز و شرایط کشور  برای سال 1400 انتخاب کردند، در این راستا همزمان با بیستم خرداد روز جهانی صنایع دستی هنرکده نقش خاطره وابسته به انجمن نسیم محبت را افتتاح کردیم تا مهر تاییدی بر این راهِ مبارک باشد.

مدیر انجمن نسیم محبت عنوان کرد: هنرکده نقش خاطره در رشته های مختلف هنری خیاطی،  گلدوزی،گلسازی، دستی پته دوزی، قالیبافی، گلیم بافی، دوخت های سنتی، قلم زنی، معرق کاری و غیره در زمینه آموزش و تولید فعالیت می کند و در پی آن است تا به یاری خداوند  اسباب کارآفرینی و کسب درآمد برای اعضاء را فراهم آورد.

وی از همکاری هنرکده نقش خاطره با انجمن مشاوره روان پویا خبر داد و گفت: این همکاری در زمینه هنردرمانی است که کار خود را از اول تیرماه آغاز خواهد کرد.

اسماعیل پور تاکید کرد: از همه کسانی که در زمینه های هنری مهارت دارند و یا مایل به کسب مهارت و درآمد هستند دعوت به همکاری می کنیم.

لازم به ذکر است که انجمن نسیم محبت مدت ها قبل فعالیت خود را در موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان آغاز کرده و دور تازه آن را خاطره اسماعیل پور از فعالان فرهنگی شاخص استان کرمان ادامه می دهد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید