ترم تابستانی در جو کرونایی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 853

فاصله گذاری اجتماعی یا برگزاری ترم بصورت آنلاین

در سومین نشست جلسه هماهنگی و مشورتی موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا کرمان، نشستی با حضور معاونان و مسئولان حوزه های مختلف مؤسسه برگزار شد‌.
مسئول مؤسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا در این نشست ۲ ساعته که برنامه ریزی و هماهنگی برای ثبت نام ترم تابستانی را در دستور کار داشت، ضمن ارائه مطالب اخلاقی و تربیتی و یادآوری آن، اظهار داشت: حوزه فرهنگ و تلاش برای رشد آن، نیازمند افراد سالم، پویاو پر انرژی است.
خردبخش با تاکید بر این موضوع که باید از خودمان شروع کنیم، اگر هر فرد برای حفظ سلامتی، روحیه، نشاط و شادابی خود، از خودش شروع کرده و خانواده ای سالم را تشکیل و تربیت کند، می تواند در نجات جامعه موثر باشد‌
وی ابراز داشت: باید بدانیم و بیاموزیم که همه چیز را باید از خودمان شروع کنیم و برای حفظ آرامش تلاش کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، از موسسه فرهنگی نام برد و با اشاره به اهداف و برنامه های آن، عنوان کرد: بخش بزرگی از مجموعه به روال ثابت و خوبی رسیده اما بخش های گوناگونی هم هست که در تلاش هستیم تا بتوانیم آنان را به مجموعه اضافه کنیم.
خردبخش ادامه داد: ورود به حوزه های هنری و ازدواج از آن جمله اند، در تلاش هستیم تا بتوانیم کمکی به زندگی سالم همراه با نشاط و شادابی خانواده ها و همینطور در زمینه های آموزش و پیشگیری در جامعه داشته باشیم، اگر فرد و یا مجموعه هایی توان همکاری با ما را در این زمینه ها دارند، از آن استقبال می کنیم.
مسئول هیئت فرهنگی شهدای کربلا در ادامه از تکنولوژی و اهمیت آن سخن به میان آورد و گفت: این موسسه فرهنگی همه امکانات را فراهم کرده و تا آخرین توانش از اعضای خود حمایت می کند.

وی شروع ترم تابستان در شرایط کنونی را تصمیم مسئولان ستاد کرونا در استان ذکر و تصریح کرد: هم توان برگزاری کلاس های ترم تابستانی به صورت رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل بهداشتی را داریم و هم قادر هستیم ترم را به صورت آنلاین برگزار کنیم

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید