برپایی موکب ها در مسیر زائران سردارِ دل ها کمک به فرهنگ ایثار و شهادت است

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 757

معاون موسسه فرهنگی قرآن و عترت آوای انتظار نور برپایی موکب ها و کمک به برپایی آن ها را مهم و تاثیرگذار خواند و گفت: امیدوارم سالهای آینده همزمان با حضور خیل عظیم عاشقان سردار در کرمان، این نوع همکاری ها را ادامه و فرهنگ ایثار و شهادت را گسترش دهیم.

انجمن نسیم محبت و گروه مشاوره روان پویا به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) و همین طور شهادت حاج قاسم سلیمانی، در مسیر زائرانِ آن سردارِ با وفا با موکب بین المللی بانوان مقاومت استان کرمان در گلزار  شهدا مستقر در مهدیه صاحب الزمان (عج) سالن بیت الرضا همکاری داشت.

خاطره اسماعیل پور معاون موسسه فرهنگی قرآن و عترت آوای انتظار نور وابسته به قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان با بیان اینکه این قبیل کارهای فرهنگی نیاز استان ما است، گفت: همه ما از شهادت سردار سلیمانی متاثر و متاسف هستیم، این اتفاق برای مردم ما بسیار دردناک است و باید برای ترویج فرهنگی که سردار برای آن به شهادت رسید، سهم خود را ادا کنیم.

 وی ازاستقرار  موکب انجمن نسیم محبت و گروه مشاوره روان پویا با همین هدف سخن به میان آورد و اضافه کرد: در این موکب بخش کودک، هنر و مشاوره را اضافه کردیم که با استقبال مردمی مواجه گردید.

اسماعیل پور اضافه کرد: گروه کودک رنگین کمان انتظار، هنرجویان پته، گلیم و قالیبافی و مشاوره حضوری از آن موارد بودند.

این فعال فرهنگی برپایی موکب ها و کمک به برپایی آن ها را مهم و تاثیرگذار خواند و ابراز داشت: امیدوارم سالهای آینده همزمان با حضور خیل عظیم عاشقان سردار در کرمان، این نوع همکاری ها را ادامه و فرهنگ ایثار و شهادت را گسترش دهیم.

***

اسماعیل پور برای شهادت سردار سلیمانی بک دلوشته هم داشت که آن را با هم می خوانیم ..

بسم الله الرحمن الرحیم

از همان سحرگاه جمعه
آغاز شد دلتنگی….

و هنوز هم به یاد ساعت ١/٢٠ سحرگاه جمعه ١٣ دی

وزن زمیــن روی دلم
عجیب
سنگینی

أللَّھُـمَ عَجِّل لِولیِّک الفَرجَ
لّلهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّل فَرَجَهُم

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید