با جشنواره پارک – محله – خانواده استعداد فرزندان خود را کشف کنید

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 525

مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان از آغاز جشنواره پارک – محله – خانواده خبر داد و گفت: انجمن های خلاقیت، نشاط و سرگرمی صبا، هنری آسمان، ورزشی سیب، طبیعت و گردشگری گلگشت و گروه جهادی رهروان حاج حاج قاسم که همگی زیر مجموعه های قرارگاه می باشند، تلاش می کنند تا استعدادها را کشف و به حوزه های مختلف معرفی کنند.

محمدمهدی خردبخش از آغاز جشنواره پارک – محله – خانواده خبر داد و اظهار داشت: قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان در ادامه جشنواره های خانواده محور خود با برگزاری جشنواره ای سعی داشته اهداف متعدد خود را دنبال کند.

مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان با بیان اینکه پیش از این 6 برنامه خانواده محور داشتیم، گفت: مسجد – محله – خانواده با محوریت مسجد، اداره – کارمند – خانواده با محوریت اداره و مدرسه – دانش آموز – خانواده با محوریت مدرسه، از آن جمله می باشند.

وی به اهداف این طرح پرداخت و ابراز داشت: علاوه بر نشاط، سرگرمی، خلاقیت، بازی و آشنایی با پارک های محله، استعدادیابی کودکان و نوجوانان را نیز در برنامه داریم که مهمترین هدف ما به شمار می رود.

خردبخش اضافه کرد: انجمن های خلاقیت، نشاط و سرگرمی صبا، هنری آسمان، ورزشی سیب، طبیعت و گردشگری گلگشت و گروه جهادی رهروان حاج قاسم که همگی زیر مجموعه های قرارگاه می باشند، تلاش می کنند تا استعدادها را کشف و به حوزه های مختلف معرفی کنند.

وی با بیان اینکه بسیاری از خانواده ها نگاه شان به پارک این است که بروند حال وهوایی عوض کنند، گفت: این خوب است اما هدفی که باید آن را دنبال کنیم، این است که در کنار با هم بودن ها یک تحرک هم داشته باشیم.

خردبخش اضافه کرد: قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان به غنی شدن فعالیت های تفریحی کمک کرده و در کنار آن، بازی های هدفمند و ورزش های تخصصی گذاشته و  در تلاش است استعدادها را برای آینده و پیشرفت استان شناسایی و معرفی کند.

مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان طبیعت گری هوشمندانه را نیاز اصلی استان کرمان خواند و ابراز داشت: طبیعت باید برای نسل های آینده هم باقی بماند، قرارگاه با بحث های آموزشی و تذکری خود به این اقدام کمک می کند.

وی در پایان گفت: روزهای سخت کرونا، روحیه مردم ما را ضعیف و به اعصاب همگان فشارهایی وارد کرده است، همه ما باید با تمامی ظرفیت خودمان وارد شویم تا  بتوانیم آن را تا حدودی جبران کنیم.

انتهای پیام / ش 313

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید