ایجاد بازار بزرگ تولیدات خانگی توسط گروه اقتصادی «کرمون بازار»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 301

مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان گفت: در تلاش هستیم مکانی را آماده کنیم تا تولیدکنندگان خانگی به صورت آزمایشی، گرد هم جمع شده و تولیدات خود را برای عموم مردم به نمایش بگذارند.

محمدمهدی خردبخش مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا در  نشست با مدیران مجموعه کارآفرینی گل لبخند، از فعالیت های اقتصادی نهاد تحت مدیریت خود سخن به میان آورد و اظهار داشت: بازار بزرگ اینترنتی «کرمون بازار» مدت ها ست کار خود را آغاز کرده و اهداف خود را پیش می برد.

وی به حمایت تولیدکنندگان خانگی و فعالان صنایع دستی توسط این بازار اینترنتی پرداخت و عنوان داشت: «کرمون بازار» این تولیدکنندگان را شناسایی کرده و محصولاتشان را به مردم معرفی می کند.

خردبخش اضافه کرد: این محصولات با مبالغی که تولیدکنندگان تعیین می کنند معرفی می شوند، ما پل ارتباطی بین تولیدکنندگان گمنام با مردمی هستیم که دوست دارند از این نوع تولیدات حمایت کنند.

مدیر قرارگاه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان در مقابل پیشنهاد یکی از مدیران مجموعه کارآفرینی گل لبخند مبنی بر تجمیع همه فعالیت های اقتصادی خرد و خانگی در کرمان و ایجاد یک بازار بزرگ بین المللی، گفت: از این موضوع استقبال می کنم اما در درجه اول ما باید تلاش کنیم تا محصولات بومی خود را به دیگر استان ها بشناسانیم.

خردبخش اضافه کرد: در تلاش هستیم مکانی را آماده کنیم تا تولیدکنندگان به صورت آزمایشی، گرد هم جمع شده و تولیدات خود را برای عموم مردم به نمایش بگذارند.

انتهای پیام / ش 313

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید