انجمن حقوقی دادیاران کریمان و مشاوره رایگان حقوقی به 100 نفر در سه ماه گذشته

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 261

مدیر انجمن حقوقی دادیاران کریمان، وابسته به قرارگاه فرهنگی _ مذهبی شهدای کربلا استان کرمان به مشاوره حقوقی رایگان در انجمن حقوقی دادیاران کریمان پرداخت و گفت: در سه ماه گذشته ۱۰۰ نفر در مجموعه قرارگاه فرهنگی _ مذهبی شهدای کربلا مشاوره حقوقی رایگان دریافت کرده اند.

امیر حسین صوفی آبادی از هماهنگی این انجمن با خادمیاران کانون تخصصی حقوقی عدالت رضوی در ارتباط با ارائه مشاوره حقوقی در قرارگاه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا طی سه ماه گذشته سخن به میان آورد و اظهار داشت: همچنین این انجمن با چندتن از قضات دادگستری کرمان جهت حضور و ارائه مشاوره حقوقی هماهنگی هایی انجام داد و کارهای خوبی صورت گرفت.

وی با اشاره به مشاوره حقوقی رایگان در انجمن حقوقی دادیاران کریمان پرداخت و خاطرنشان کرد: در سه ماه گذشته ۱۰۰ نفر در مجموعه قرارگاه فرهنگی _ مذهبی شهدای کربلا مشاوره حقوقی رایگان دریافت کرده اند.

صوفی آبادی اضافه کرد: تعداد ده پرونده نیز به وکلای مرکز و دادگستری کرمان ارجاع شده است.

وی از رایزنی با اداره کل زندان ها برای راه اندازی یک دفتر برای آزادی زندانیان غیر عمد خبر داد و گفت: این اقدام توسط کانون حقوقی _ تخصصی عدالت رضوی و با همکاری انجمن حقوقی دادیاران کریمان صورت خواهد گرفت.

صوفی آبادی اضافه کرد: همچنین هماهنگی هایی با ستاد دیه استان کرمان داشتیم تا مبالغی برای آزادی زندانیان غیر عمد جمع آوری کنیم.

مدیر انجمن حقوقی دادیاران کریمان ایجاد غرفه در نمایشگاه دستاوردهای کانون خدمات رضوی با همکاری این انجمن برای مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی توسط معاونت پیشگیری از وقوع جرم با همکاری انجمن حقوقی دادیاران کریمان در ارتباط با ارائه مشاوره به مردم در نماز جمعه، مشاوره حقوقی به تعداد ۲۰ نفر در نمایشگاه رواق رضوی در شاهزاده محمد به مناسبت دهه کرامت و تولد امام رضا علیه السلام با حضور قضات و وکلا و مشاوره حقوقی رایگان توسط کانون شهدا استان قدس رضوی و دعوت از انجمن حقوقی دادیاران کریمان، همزمان با دهه کرامت، در بیت الزهرای شهید سلیمانی را از دیگر برنامه های انجام شده دانست.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید