از ورود با رویکرد جدید در حوزه تبلیغات تا ارائه مسابقات غذا و سفره آرایی مراسم عقد

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 797

مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان توصیه هایی برای انجمن خلاقیت، نشاط و سرگرمی صبا داشت تا نقشه راهی برای مدیر و اعضای جوان این انجمن باشد.

محمدمهدی خردبخش در دیدار با مدیر انجمن خلاقیت، نشاط و سرگرمی صبا با یادآوری اقدامات و اهداف این گروه، اظهار داشت: انجمن خلاقیت نشاط و سرگرمی صبا می تواند با یک رویکرد جدید وارد تبلیغات شده و با ساخت کلیپ های نوآورانه، تبلیغات انجمنی و عضوگیری به صورت چهره به چهره، تبلیغات متنی در شبکه های مجازی و حتی پیامک به دوستان و اطرافیان ورود کند.

وی حوزه دیگر فعالیت انجمن خلاقیت، نشاط و سرگرمی صبا را برشمرد و تصریح کرد: می توانید مسابقات غذا و سفره ارایی در مراسم های عقد را هم در کار خود قرار دهید.

مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان از لزوم کار مستمر و پایدار سخن به میان آورد و با تاکید بر اینکه جلسات هفتگی اعضای انجمن خلاقیت، نشاط و سرگرمی صبا باید به صورت دائمی برگزار شود، خطاب به مدیر انجمن عنوان کرد: یک گروه مجازی فعال داشته باشید و جلسات هفتگی خود را برگزار کنید، هر هفته نیز یک میهمان که فعال و صاحب نام در رشته فعالیتی شما داشته باشد در این گروه دعوت کنید از او سوال بپرسید و همفکری داشته باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید