از خلاقیت، نشاط وسرگرمی تا فعالیت های فرهنگی و تربیتی در انجمن صبا

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 278

مدیر انجمن خلاقیت، نشاط و سرگرمی صبا فعالیت های سه ماهه این انجمن را در بهار 1401 تشریح کرد و گفت: علاوه بر فعالیت هایی که در عنوان این مجموعه ذکر شده، فعالیت های فرهنگی و تربیتی را نیز در برنامه خود داشتیم.

فاطمه شکوه سلجوقی مدیر انجمن خلاقیت، نشاط و سرگرمی صبا ایجاد امید و روحیه مثبت را دارای اهمیت دانست و اظهار داشت: در این انجمن سعی کردیم علاوه بر ایجاد نشاط و سرگرمی همراه با خلاقیت، امید را در جامعه گسترش دهیم که نیاز امروز جامعه است.

وی اضافه کرد: با توجه به مناسبت های مختلف، جشن هایی نیز داشتیم و با نوشتن متن های طنز، استند آپ کمدی های خوبی برگزار کردیم که با استقبال مدعوین مواجه شد.

مدیر انجمن خلاقیت ، نشاط و سرگرمی صبا عنوان داشت: کرمان در حوزه هنر بویژه طنز، استان توانمندی است، با این رویکرد سعی کردیم استعداد ها را شناسایی کرده و برای پرورش آن ها اقدام کنیم.

وی ادامه داد: بیان مشکلات با زبان طنز، تاثیر زیادی دارند، گروه خلاقیت، نشاط و سرگرمی صبا علاوه بر ساختن لحظات خوش، در حل مشکلات و شناسایی آن ها نیز نقش دارد.

وی خلاقیت را بخش گم شده مردم کرمان بویژه کودکان دانست و گفت: در قرارگاه فرهنگی _ مذهبی شهدای کربلا به این امر پرداختیم و تلاش کردیم تا حدودی آن را تقویت کنیم.

شکوه سلجوقی از اجرای سرود سلام فرمانده توسط گروه سرود هنرجویان انجمن هنری آسمان خبر داد و گفت: سعی کردیم علاوه بر ایجاد شادی و نشاط، فعالیت های فرهنگی و تربیتی را نیز دنبال کنیم، اجرای سلام فرمانده راهی را برای این ماجرا باز کرد و در آینده اقدامات بیشتری خواهیم داشت.

انتهای پیام / ش 313

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید