آموزش تئاتر در انجمن هنری آسمان تخصصی می شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 1,196

مدیر انجمن هنری آسمان آموزش تخصصی هنرجویان را بسیار با اهمیت ارزیابی کرد و گفت: آخرین روزهای سال گذشته چندین آزمون تئوری و عملی از تمامی هنرجویان گرفته شد و برای سال جدید هنرجویان نسبت به نمره که کسب کرده اند، سطح بندی شده و به سمت آموزش تخصصی پیش می رویم.

انجمن هنری آسمان که اعضای آن گروه هنری شب کویر را نیز تشکیل می دهند در فروردین 1400 خوش درخشیدند.

مهرداد کامران مدیر این انجمن که زیر نظر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان فعالیت می کند، از برنامه های متعدد مجموعه تحت مدیرت خود سخن به میان آورد و اظهار داشت: گروه هنری شب کویر سال ۱۴۰۰ را با برنامه های متنوعی آغاز کرد.

وی از برپایی چندین برنامه جنگ شادی در ایام شعبانیه  خبر داد و گفت: برخی از این برنامه ها از بزرگترین جشن های سالیان اخیر کرمان به شما ر می روند.

مدیر انجمن هنری آسمان آموزش تخصصی هنرجویان را بسیار با اهمیت ارزیابی کرد و عنوان داشت: آخرین روزهای سال گذشته چندین آزمون تئوری و عملی از تمامی هنرجویان گرفته شد و برای سال جدید هنرجویان نسبت به نمره که کسب کرده اند، سطح بندی شده و به سمت آموزش تخصصی پیش می رویم.

کامران که گزارشگر گردشگری برنامه تکاپکا شبکه کرمان نیز هست، در ادامه با اعلام جذب نیروی جدید در این گروه، اضافه کرد: از ابتدای سال انتشار فراخوان جذب نیروی جدید در فضای مجازی آغاز شده که استقبال خوبی هم داشته است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید