آغاز کلاس های تابستانی از هفته آینده

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 784

معاون آموزشی موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان از آغاز کلاس های تابستانی خبر داد و گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، شروع کلاس های تابستانی و اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان را از ابتدای هفته آینده خواهیم داشت.

شورای مشورتیِ مسوولانِ موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلای استان کرمان، دوازدهمین نشست خود را نیز پشت سر گذاشت.

خاطره اسماعیل پور معاون آموزشی این موسسه در این نشست، از آغاز کلاس های تابستانی خبر داد و اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، شروع کلاس های تابستانی و اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان را از ابتدای هفته آینده خواهیم داشت.
وی با بیان اینکه شنبه و چهارشنبه کلاس های قرآنی را برگزار می کنیم، گفت: در این دو روز انواع کلاس های خلاقیت و قصه گویی خلاق و دیگر برنامه های هنری، علمی و اجتماعی را نیز در برنامه داریم.

اسماعیل پور با اشاره به اینکه روزهای یکشنبه و سه شنبه هرهفته نیز کلاس های مهدویت و مشاوره برگزار می شوند، ابراز داشت: همه کلاس هایی که در موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان برگزار می شوند، از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر خواهند بود.
وی تصریح کرد: انواع کلاس های قرآنی، آموزشی، هنری، مشاوره، خلاقیت، شخصیت و استعدادیابی در موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلای استان کرمان برگزار می شود و علاقه مندان می توانند از این کلاس ها که با شرایط فوق العاده برگزار می شوند، استفاده کنند.

تعهد و مسوولیت، دو شرطِ مهم همکاری

زهرا عسکرپور مسؤل موسسه آوای انتظار نور که زیرمجموعه موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان است نیز در ادامه با پرداختن به شرایطِ همکاری مربیانِ آموزشی در این موسسه، گفت: تعهد و احساس مسوولیت دو شرط مهم هستند که هر کسی با مجموعه همکاری می کند، باید آن را پذیرفته و رعایت کند.

شروع کلاس های تابستانی بدون نگرانی خانواده ها

محمدمهدی خردبخش مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان نیز در ابتدای این نشست، ضمن تاکید دوباره بر برگزاری کلاس ها با رعایت کاملِ پروتکل های بهداشتی، اظهار داشت: ویروس کرونا یک معظل بین المللی است و باید همزیستی با آن را یاد بگیریم.
وی اضافه کرد: کنترل این ویروس، یک دستورالعمل مشخص دارد که رعایت کردن آن برای همه مردم دنیا الزامی است.

خردبخش با بیان اینکه برگزاری کلاس های آموزشی همراه با توجه به سلامتِ افراد خواهد بود، خاطرنشان کرد: همه کسانی که در این کلاس ها ثبت نام و حضور پیدا می کنند، فرزندانِ ما بوده و سلامتِ آن ها به همان اندازه برای ما اهمیت دارد.
مدیر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان از لزوم رعایت بهداشت فردی سخن به میان آورد و با بیان اینکه والدین ماسک و دستکش را برای فرزندان خود فراموش نکنند، اضافه کرد: محیط موسسه بهداشتی بوده، ضدعفونی و فاصله اجتماعی در آن رعایت می شود، پس جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید