آغاز دور جدید فعالیت انجمن هنری آسمان / هنرجویان به 3 گروه تقسیم شدند

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 1,016

مدیر انجمن هنری آسمان با بیان اینکه هنرجویان در سه بخش الف، ب و ج تقسیم شده اند، عنوان کرد: گروه الف، برای هنرجویان سطح تکمیلی، گروه ب، هنرجویان سطح پیشرفته و گروه ج نیز مختص هنرجویای است که در سطح فوق مقدماتی هستند.

مهرداد کامران از آغاز دور جدید فعالیت های این انجمن خبر داد و گفت: سطح بندی هنرآموزان تئاتر انجم شده و کار به صورت جدی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه هنرجویان در سه بخش الف، ب و ج تقسیم شده اند، عنوان کرد: گروه الف، برای هنرجویان سطح تکمیلی، گروه ب، هنرجویان سطح پیشرفته و گروه ج نیز مختص هنرجویای است که در سطح فوق مقدماتی هستند.

کامران با پرداختن به این موضع که برای هنرجویان پرتلاش و ایده پرداز ارزش خاص و ویژه ای قائل هستیم، تصریح کرد: این گروه بندی ها بعد از یک دوره یکساله و امتحان پایانی آن صورت گرفته و هنرجویان باید بدانند که در صورت تلاش می توانند ارتقاء یافته و درجات بالاتری را بدست آورند که طبیعتا آموزش آن ها نیز اختصاصی و تکمیل تر خواهد بود.

لازم به ذکر است که انجمن هنری آسمان زیر نظر موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان فعالیت می کند و خانواده ها می توانند بدون نگرانی استعداد فرزندان خود را در معرض سنجش قرار دهند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید