آغاز ثبت نام کلاس های تابستانی قرآن و عترت در موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

تعداد بازدید: 827

معاون آموزشی موسسه فرهنگی – مذهبی شهدای کربلا استان کرمان از آغاز کلاس های تابستانی خبر داد و گفت: پس از طی شدن دوره ی تقریبا طولانی تعطیلی کلاس‌های حضوری قرآنی-تربیتی به علت شیوع ویروس کرونا و محدودیت های ایجاد شده در موسسه فرهنگی قرآن و عترت آوای انتظار نور تحت نظر موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا، فعالیت مجدد کلید خورد و ثبت نام ها آغاز شد. 

خاطره اسماعیل پور عنوان داشت:  با توجه به برگزاری دوره های تئوری و عملی تربیت مربی در رشته های *قرائت (سطوح مختلف روخوانی و روانخوانی) و *حفظ قرآن با شیوه های نوین مخصوص کودکان در تابستان سال ۱۳۹۸ در موسسه فرهنگی مذهبی شهدای کربلا جهت شروع طرح تخصصی جامع قرآن کریم، اقدام کردیم.

وی با پرداختن به این موضوع که از بین بیش از ۸۰ نفر متقاضی اولیه و ۳۵ نفر پذیرفته شده در مراحل اولیه تعیین سطح و صلاحیت نهایتا ۲۰ نفر اعلام شد و گواهینامه مورد تایید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از سوی موسسه فرهنگی قرآن و عترت آوای انتظار نور اعطا گردید، گفت: خاطر اسماعیل پور معاونت آموزشی و پژوهشی موسسه فرهنگی فرهنگی مذهبی شهدای کربلا در جلسه ای اهداف و برنامه های پیش رو را تبیین کرد.

بر اساس این گزارش با تایید خانم اسماعیل پور ده نفر از پذیرفته شدگان نهایی  توسط آقای خرد بخش مدیریت موسسه دعوت به همکاری شدند و ه طرح تخصصی تربیتی- قرآنی جامع قرآن کریم نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

لازم به توضیح است که لوح تقدیر از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به خاطره اسماعیل پور جهت برگزاری دوره های تربیت مربی اعطا شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید